جاب گای را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

انتقال داده ماهان (ماهان نت)

سال تاسیس سال نامشخص 1-10 نفر 8 تجربه
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت تهران www.mahannet.ir
میانگین حقوق ماهانه
0 میلیون
0

تجربه کاری در شرکت انتقال داده ماهان (ماهان نت): شرکت انتقال داده ماهان (ماهان نت) درخواست رسمی خود را مبنی بر عدم به اشتراک گذاری این اطلاعات بر روی پلتفرم جابگای ابلاغ کرده و به این منظور جابگای مجبور به حذف این اطلاعات میباشد.

۷ ماه پیش
کارشناس فروش تلفنی
تمام وقت
نویسنده این تجربه، 2 تجربه با میانگین امتیاز 1.10 در جابگای ثبت کرده است.
شرکت انتقال داده ماهان (ماهان نت) درخواست رسمی خود را مبنی بر عدم به اشتراک گذاری این اطلاعات بر روی پلتفرم جابگای ابلاغ کرده و به این منظور جابگای مجبور به حذف این اطلاعات میباشد.
پیشنهاد به دوست:
خیر
تاریخ شروع به فعالیت Khordaad 1397
تاریخ پایان فعالیت Shahrivar 1397
پاسخ رسمی انتقال داده ماهان (ماهان نت)

در خصوص نشر آگهی طبق توضیح قبل با توجه به نیاز به جذب چندین نیرو برای یک سمت یک آگهی نیاز به انتشار چندین باره دارد، جدای از اینکه در سمت های فنی و ارشد طولانی بودن جذب رویه ای طبیعی است که دیگر شرکت های رقیب هم درگیر آن هستند و این موضع نشر دائمی آگهی محصور به این مجموعه نیست و برندهای اول نیز این موضوع را شاهد هستند. 

در خصوص شیوه تماس با منازل این یکی از روش های فروش می باشد، جدای از اینکه یک روش تبلیغاتی محسوب می شود و تا کنون استقبال خوبی از آن شده است، تا جایی که بعضی از افراد خودشان چندین بار بعد از تماس اتوماتیک با آنها زنگ میزنند و پیگیری خرید می کنند. 

در خصوص شیوه های نظارتی نیز در نظر قبلی توضیحات لازم داده شد. 

اگر بتوانیم از هر چیزی فقط عیب ها را بگوییم ساده است، حتماً مجموعه ماهان نت محاسن هم دارد، به نظر شما کسی که فقط معایب یک چیز را می بیند آیا می تواند به رشد مجموعه کمک کند؟