فنی مهندسی رایمون

سال تاسیس 2018 11-50 نفر 6 تجربه
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت اصفهان www.raimun.ir
میانگین حقوق ماهانه
4.7 میلیون
1.1
تخصص مخفی
تمام وقت

چیزی که شرکت رایمون را تا بدین جای کار رسانده است وعده های دروغی است که به تمامی کارکنان می دهد.

در طول این مدت همکاری هیچ گاه انتفاق نیافتاد حقوق به موقع پرداخت بشود و تمامی حقوق ها با 2 الی 3 ماه تاخیر پرداخت می شدند.

در مدتی که من در شرکت بودم نیرو های برنامه نویس زیادی آمدند و رفتند و شرکت به علت اینکه برای نیرو های کار ازرشی قائل نیست افراد زیاد در شرکت باقی نمی مانند.

مرتب وعده های مختلف اعمم از پرداخت پاداش، افزایش حقوق، ارائه امکانات رفاهی، ناهار رایگان، انتقال به محل کار جدید و ... بسیار زیاد دادند ولی به هیچ یک از این قول ها عمل نکردند.

پروژه های زیادی دارند ولی برای هر کدام برنامه ریزی دقیق و تحلیل درست انجام نداده پروژه را استارت می زنند و از برنامه نویس این انتظار را دارند که کار خوب پیش برود.

به شدت رفتار غیر حرفه ای شرکت با تک تک بچه های تیم را به چشم دیدم از مورد انتقاد قرار دادن و توهین در جلو دید دیگر افراد.

چند بار برای عدم پرداخت حقوق با شرکت به صورت جمعی صحبت کردیم ولی ایشان هیچ گاه حاضر نشد در جمع پاسخ گو باشد و تک تک بچه ها را به اتاق خود می خواند و به صورت شخصی صحبت می کرد که مبادا بتوانیم حرفی بزنیم.

اگر فردی جنیور هستید برای آشنایی تکنولوژی ها و کسب تجربه در مدت محدود می تواند شرکت خوبی باشد و در غیر اینصورت به هیچ وجه توصیه نمی کنم.

نکات مثبت
استفاده از تکنولوژی های جدید
نکات منفی
عدم دریافت پاداش مدیریت بی ثبات جلسات بی نتیجه عدم پرداخت به موقع حقوق عدم کنترل اعصاب بد قول بی نظمی کاری مدیریت ضعیف هدر دادن منابع مشکلات مالی شرکت بیمه نکردن
پیشنهاد به دوست:
خیر
جزئیات امتیاز ها:
میانگین کل امتیازات:
تعادل کار/زندگی
حقوق و مزایا
امنیت شغلی/پیشرفت
مدیریت
فرهنگ کار
تاریخ شروع به فعالیت دی 1398
تاریخ پایان فعالیت شهریور 1399