پیشگامان فناوری اطلاعات کهکشان

سال تاسیس سال نامشخص 1-10 نفر 3 تجربه
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت تهران itp.bz
میانگین حقوق ماهانه
3 میلیون
1
Full Stack
تمام وقت

به عنوان توسعه دهنده در این شرکت مشغول به کار بودم، به علت تجارب بنده بسیار مشتاق به عقد قرارداد قبل از پایان توافق دو هفته ای برای شناخت بودند.

 بعد از حضور یک ماه متوجه شدم پرداخت حقوق با یک ماه تاخیر و بصورت دستی هست. پایه کارمندان تازه وارد به مجموعه حداقل حقوق هست بدون توجه به سابقه و مهارت. ادامه حقوق توافقی بصورت دستی است و به هیچ عنوان واریز نمیشود و به گفته شرکت پس از یک ماه پرداخت میشه که عملا اینطور نیست و حتی تاخیر ۳ ماهه هم در پرداخت ها وجود دارد‌

فرهنگ کاری بسیار پایین، عدم پاسخگویی تیم مدیریت به مشکلات کارمندان، بازخواست بابت تاخیر در ورود به شرکت و کنترل شدید زمان صرف نهار و صبحانه، کنترل دوربین ها و بازخواست بابت تعامل با دیگر همکاران، عدم محاسبه دقیق حق و حقوق و کسر حقوق ماهانه به کرات به دلایل مختلف. اخراج کارمندان به علت اعتراض به عدم پرداخت حقوق، به همین علت همواره با کمبود نیرو مواجه هستند.

 توقع نابه جا در انجام تسک ها به صورتی که کارمندان تا ۱۱ شب موظف به حضور در شرکت هستند. سیستم فاقد هرگونه تشویقی و به علت محتوای پرداختی برنامه های شرکت تمامی پرداخت ها هنگام تست نرم افزار از کارت شخصی توسعه دهنده است و باز پرداختی از طرف شرکت وجود ندارد.

همچنین عدم توجه به سابقه و مهارت کارمندان از سمت تیم مدیریتی.

به هیچ عنوان کار در این مجموعه رو به کسی پیشنهاد نمیکنم.

نکات مثبت
اصلا ندارد
نکات منفی
عدم دریافت پاداش جلسات بی نتیجه ساعت کاری بالا بی نظمی کاری پایه حقوق کم مدیریت ضعیف عدم پرداخت به موقع حقوق بد قول عدم توازن کار و زندگی حقوق ناکافی عدم امنیت شغلی کنترل برنامه نویس ها با دوربین مشکلات مالی شرکت شرکت کوچک عدم امکان استراحت بین کار
پیشنهاد به دوست:
خیر
جزئیات امتیاز ها:
میانگین کل امتیازات:
تعادل کار/زندگی
حقوق و مزایا
امنیت شغلی/پیشرفت
مدیریت
فرهنگ کار