پایشگر تدبیر افزار

سال تاسیس سال نامشخص 1-10 نفر 1 تجربه
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت تهران pta.ir
میانگین حقوق ماهانه
3 میلیون
2.2
تخصص مخفی
تمام وقت

این شرکت برای استخدام شما یکسری تست قرار داده که برنامه وین فرم با دیتابیس اکسس هست. من بعد از یکهفته شرکت رو ترک کردم. بنده برنامه رو با MSSQL نوشته و پیاده سازی کردم و قبول نکردند و گفتند دوباره با اکسس طراحی بشه. بعد از چند روز که روز که روی تست در خانه کار کردم و دو سه روزی هم اونجا صرف تغییر دیتابیس به اکسس کردم متوجه شدم که پروژه های این ها به شدّت از تکنولوژی ها قدیمی درش استفاده می شه که شما از این جا بیای بیرون نمی تونی به شرکت بعدی ات بگی این ها رو کار کردم چون همه شون همین الانشم دمده شده.

نکته ی دیگه این که در آگهیشون دقیقاً ذکر کرده بودند "نیازمند به برنامه نویس C#.NET" امّا وقتی رفتم اونجا گفتند باید این موارد زیر رو درکل بزنی یا دیباگ کنی:

ASPX

ASMX

PHP

Wordpress

Winforms

Java - Android

Bootstrap /CSS/ HTML/ JS

Datalogger

دیتابیس ها

Oracle

Sql Server

Mysql

Access

Postgres


یک هفته وقت من بیخود صرف این شرکت شد. می بینید چه توقعاتی دارند. البته مدیریت برخورد هاش خوب و دوستانه است. ولی معقول نیست.

دفتر کمی کثیف و کوچک است. حساب کنید در دو اتاق که فکر می کنم 10 متری بود در هر اتاق 8 نفر می نشینند.

تهویه نامناسب دارند و خیلی گرم هست. کولر آبی بی فایده و در نهایت یک پنکه دیواری دارند که روشنش نکنید بهتره از صدایی که میده در امانید.

نکات مثبت
برخورد دوستانه بیمه
نکات منفی
بی آینده تکنولوژی های قدیمی تعدد مهارت های لازم با حقوق نا معقول عدم تطابق مهارت های لازم در آگهی و زمان مصاحبه عدم امنیت شغلی مدیریت ضعیف حقوق ناکافی پایه حقوق کم
پیشنهاد به دوست:
خیر
جزئیات امتیاز ها:
میانگین کل امتیازات:
تعادل کار/زندگی
حقوق و مزایا
امنیت شغلی/پیشرفت
مدیریت
فرهنگ کار
تاریخ شروع به فعالیت خرداد 1399
تاریخ پایان فعالیت تیر 1399