فناپ سافت - پروژه میدکو

سال تاسیس سال نامشخص 1-10 نفر 3 تجربه
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت تهران fanap.ir
میانگین حقوق ماهانه
5.5 میلیون
3.8
تخصص مخفی
تمام وقت

در رابطه با نکات مثبت و منفی شرکت در قسمت نکات اشاره کردم و فقط این مورد رو اضافه میکنم که فناپ سافت شرکت خیلی بزرگیه و تیم‌های متعدد و پروژه‌های زیادی در این شرکت فعال هستند. درنتیجه شاید بعضی از نکات منفی و مثبت اشاره شده، مربوط به تیمی باشد که من شخصا با آن تجربه داشتم و ممکن است در تیم‌های دیگر مستقر در شرکت، شرایط متفاوت باشد.

درباره مدیریت شرایط به وجود آمده ناشی از کرونا، باید بگم که این شرکت مدیریت بسیار ضعیف و ناپایداری را داشته است. در ابتدای بحران با نظرسنجی سعی کردند که از خود کارمندان در رابطه با فعالیت دورکاری نظرخواهی کنند ولی درنهایت هر تیم با تشخیص مدیر و سرپرست خودش در رابطه با این موضوع تصمیم‌گیری می‌کند. یک هفته میگن باید حضور داشته باشید دوباره آخر هفته میگن اوضاع خیلی خطرناک شده دیگه از هفته دیگه حضور نداشته باشید. دوباره هفته بعدش درست چند ساعت قبل از شروع اول هفته، پیام میدن که باید از فردا حضور داشته باشید! بعدش دقیقا فردا شب آن روز اعلام میکنند که یکی از اعضای تیم کرونا داشته و از فردا حضور نداشته باشید! (و این تصمیم با این وجود گرفته میشد که روزهای قبلی از تعدادی از کارمندان تیم، تست کرونا گرفتند و منتظر نتایج تست نماندند تا بعدش تصمیم‌گیری بکنند.) با وجود شرایط بحرانی کرونا خصوصا در هفته جاری که در تهران شرایط فوق‌العاده اعلام شده و محدودیت‌ها بیشتر اعلام شده، تعدادی از کارمندان را مجبور به رفتن به یک آزمایشگاه برای چکاپ‌های سلامت (که ارتباطی به کرونا ندارد) می‌کنند و دلیل و توجیهی که میارن اینه که آزمایشگاه خصوصی هست و اختصاصی برای شرکت در نظر گرفته شده و خطری نداره و درضمن چون هزینه‌ی زیادی برای هر کارمند کردن، کاملا اجباری هست که حضور داشته باشیم!

نکات مثبت
کار در محیط مطبوع و به‌روز بیمه تکمیلی صبحانه رایگان نوشیدنی رایگان خوراکی رایگان بیمه حقوق خوب شرکت بزرگ تیم حرفه ای برگزاری دوره‌های آموزشی ناهار رایگان
نکات منفی
مدیریت بی ثبات جلسات بی نتیجه جلسات کاری بیش از اندازه کنترل برنامه نویس ها با دوربین
پیشنهاد به دوست:
خیر
جزئیات امتیاز ها:
میانگین کل امتیازات:
تعادل کار/زندگی
حقوق و مزایا
امنیت شغلی/پیشرفت
مدیریت
فرهنگ کار
تاریخ شروع به فعالیت دی 1398