علی بابا

سال تاسیس سال نامشخص 201-500 نفر 4 تجربه
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت تهران www.alibaba.ir
میانگین حقوق ماهانه
5.8 میلیون
4.7
تخصص مخفی
تمام وقت

من مدت 9ماه توی علی بابا مشغول به کار بودم و تو این مدت هیچ تجربه بدی از سمت مدیریت شرکت نداشتم، به جز آخر خط که تعدیل شدم!، کما اینکه همیشه توسط مدیر مستقیمم حمایت شدم (که این به نظرم خیلی مهمه). چیز خوب دیگه ای که تو علی بابا من داشتم این بود که سه ماه یکبار همه وظایف تیم با چانه زنی سرپرست تیم با مدیر واحد مشخص میشد و با مذاکره سرپرست با بچه ها بین بچه ها تقسیم میشد و همون تسک های توافق شده میشکست به اسپرینت های تیم و عملکرد ما هم دقیقا بر اساس رسوندن تسک ها به اسپرینت و درصد وقوع کارها سر سه ماه تعیین میشد. 

یه نکته فوق العاده در مورد علی بابا اینه که تو علی کامیونیتی ای که باهاشون کار میکنی و در ارتباطی واقعا حرفه ای ترین آدم هان و بودن بینشون لذت بخشه. ولی به تعادل کار و زندگی نمره پایینی میدم، همونطور که خود مدیرای علی بابا هم یبار یه ویدئویی ازشون منتشر شد که همین و میگفتن، علی بابا جاییه که واقعا زندگیت میشه کار و درسته که از کارت لذت میبری و درگیرت میکنه ولی دیگه بقیه موارد زندگیت واقعا تو حاشیه قرار میگیرن. این قضیه فقط برای افراد پایین رده سازمان هم نیست و مدیران سازمان اتفاقا خیلی بیشتر تو شرکت هستن و تقریبا دیگه شبانه روز و حتی روزای تعطیل مدیر من شرکت بود.

نکات مثبت
بیمه تکمیلی کار در محیط مطبوع و به‌روز تیم جوان و با انگیزه بازی رایانه ای صبحانه رایگان ناهار رایگان تعهد بالای پرسنل به کار اهمیت به دیزاین نوشیدنی رایگان خوراکی رایگان مدیریت بسیار منظم برگزاری دوره‌های آموزشی حقوق خوب شرکت بزرگ زمان کاری شناور همکاری با بهترین ها بیمه تیم صمیمی تیم حرفه ای
نکات منفی
عدم توازن کار و زندگی ساعت کاری بالا عدم امنیت شغلی
پیشنهاد به دوست:
بله
جزئیات امتیاز ها:
میانگین کل امتیازات:
تعادل کار/زندگی
حقوق و مزایا
امنیت شغلی/پیشرفت
مدیریت
فرهنگ کار