موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان

سال تاسیس سال نامشخص 1-10 نفر 1 تجربه
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت تهران www.farzaninstitute.com
میانگین حقوق ماهانه
6 میلیون
1
تخصص مخفی
تمام وقت

من به هیچ عنوان کار کردن در این موسسه رو پیشنهاد نمیکنم. من حدود یک سال و نیم در این موسسه کار کردم، از هر نظر افتضاح بود. الان که فکر میکنم واقعا نمیدونم با چه منطقی این مدت اونجا موندم.
پروژه‌های عهد بوق، با هزاران باگ غیر قابل حل و کدهای کثیف، فشار کاری به شدت زیاد و محیط به‌شدت پر استرس و اعصاب خورد کن، رفتار بد با کارمند، مدیریت به شدت افتضاح و غیرمتخصص، ساعات کاری به شدت غیرمتعارف، بدون هیچ مزایایی باعث شد که بعد از خروج از این موسسه احساس آزادی از زندان رو داشته باشم.
بین کسایی که در این مدت در این موسسه کار کردن به جرئت میتونم بگم حتی یک نفر هم از کار توی این موسسه احساس رضایت نداره.

خیلی از افرادی که از این موسسه اومدن بیرون، پول ماه آخرشون رو نتونستن بگیرن. اوناییهم که گرفتن، حداقل دستمزد رو با شکایت در اداره کار تونستن بگیرن.

شرایط به‌شکلی بود که با توجه به اینکه هیچکس حاضر به تحویل پروژه‌ها نمیشد، تا چند ماه بعد از استعفای من، مدیریت و چند نفر از این موسسه برای من مزاحمت ایجاد میکردن. 5 ماه بعد از اینکه از این موسسه اومده بودم بیرون و پس از تماسهای فراوانی که به انواع شکل با من داشتن که مجبورم کنن برگردم و کار کنم، به خانواده‌ی من در شهرستان زنگ زدند و با سر هم کردن یکسری دروغ سعی کردن بتونن کاری کنن من برم کاراشونو انجام بدم. بعد از اینکه موفق نشدند، به محل کار جدید من اومده و اونجا آبروی من رو بردند.
خلاصه که بعید میدونم محیط کاری به بدی فرزان، از هر نظر وجود داشته باشه...

نکات مثبت
اصلا ندارد
نکات منفی
مدیریت بی ثبات مدیریت بدون سازمان دهی ساعات کاری غیر اداری پروژه‌های قدیمی کد کثیف فشار کاری بالا استرس رفتار بد رفتار زننده مدیریت غیرمتخصص نبود مزایا مدیریت ضعیف ساعت کاری بالا
پیشنهاد به دوست:
خیر
جزئیات امتیاز ها:
میانگین کل امتیازات:
تعادل کار/زندگی
حقوق و مزایا
امنیت شغلی/پیشرفت
مدیریت
فرهنگ کار