شماران سیستم

سال تاسیس سال نامشخص 1-10 نفر 4 تجربه
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت تهران www.shomaran.ir
میانگین حقوق ماهانه
4.1 میلیون
2.2
برنامه نویس وب
تمام وقت

در ابتدا به شما قرارداد را نمیدهند و سفته هایی که از شما میگیرند اجازه نوشتن ضمانت برای حسن انجام کار نمیدهند که در موقع سنوات دادن و همچنین فشار کار زیاد با آن سفته ها شما را تهدید کنند. کاملا قرارداد را یکطرفه به نفع شرکت میبندند.

از سیستم کامپیوتری (کیس و اینترنت و ...) به شما نمیدهند بلکه یک تی کلاینت (ترمینال همراه مانیتور و کیبورد و موس) در اختیارتون میزارن و باید از اون طریق به یک سرور مرکزی وصل بشین نکته خیلی مهم اینترنت توی سیستمتون ندارین و باید در صف اینترنت (مثل نانوایی) قرار بگیرین تا با استفاده از یک ترمینال دیگه به اینترنت وصل بشین.

همون اول که وارد شرکت میشین یک تعهدنامه سه ساله ازتون میگیرن که با استفاده از اون و سفته ها تهدیدتون کنن که دیگه نمیتونین از شرکت برین و با اون حقوق چندرغاز باید اونجا بمونین.

هیچ مزایایی برای برنامه نویسان قایل نمیشوند بلکه به اونارو به عنوان برده نگاه میکنند و یکسری افراد (همه خانوم) توی واحد کنترل کیفی خودشون دارن که اونارو به عنوان پیگیر اعلام میکنند مثلا من همون اول که وارد شرکت شده بودم توسعه یک سرویس ایمیل رو بهم داده بودند جالبه اینترنت نداشتم که بتونم حتی تستش کنم بعد واحد پیگیر هر روز میومدن میپرسیدن که چی شد درست شد!!!!!

بیشتر دنبال شهرستانی ها میگردن که بتونن ازشون بیگاری بکشن محیط (فرهنگ سازمانیشون) افتضاحه میگم افتضاح باورتون نمیشه

کلا میخوان باهات صحبت کنن یک ماشین حساب میزارن جلوشون و فقط با عدد رقم باهاتون صحبت میکنند.

سفته های یکی از بچه ها بردن به اجرا گذاشتند (جالبه خودشون رو هم درگیر نکردن سفته رو به شرخر سپردن که حال اون طرف رو بگیره)

تاریخ رو توی قرارداد نمیزنن که هر وقت خواستین برین قرارداد رو میبرن زیر پرینتر دقیق تاریخ همون روز رو توش درج کنن و از همه جالبتر بعد از اینکه باهاتون قرارداد میبندن و افزایش حقوق هم داشته باشی میگن اگه بخوای زودتر بری هر چه افزایش گرفتی رو باید پس بدی وگرنه سفته هاتو میزاریم اجرا و ...

...

نکات مثبت
نکات منفی
عدم دریافت پاداش مدیریت بی ثبات مدیریت ضعیف بی نظمی کاری حقوق ناکافی جلسات بی نتیجه کنترل برنامه نویس ها با دوربین بد قول عدم امنیت شغلی ساعت کاری بالا عدم توازن کار و زندگی هدر دادن منابع پایه حقوق کم شرکت کوچک عدم کنترل اعصاب جلسات کاری بیش از اندازه عدم امکان استراحت بین کار
پیشنهاد به دوست:
خیر
جزئیات امتیاز ها:
میانگین کل امتیازات:
تعادل کار/زندگی
حقوق و مزایا
امنیت شغلی/پیشرفت
مدیریت
فرهنگ کار
تاریخ شروع به فعالیت تیر 1395
تاریخ پایان فعالیت اردیبهشت 1396