جاب گای را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

چارگون

سال تاسیس 1998 201-500 نفر 17 تجربه
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت تهران chargoon.com
میانگین حقوق ماهانه
3.2 میلیون
2.7

حقوق افتضاح، فشار کاری و انتظارات شدیداً زیاد

۸ ماه پیش
برنامه نویس
تمام وقت
نویسنده این تجربه، 4 تجربه با میانگین امتیاز 2.80 در جابگای ثبت کرده است.

جو دلگیر و قدیمی با آدم های اکثراً تحت فشار و ناراحت. محیط کار، دکوراسیون، میزها و سیستم ها بسیار قدیمی هستند. تیمی که من توش کار می کردم مدیریتش خوب نبود. بعضی جاها تاکید و وقت بیش از حد روی یک سری اصول و تسک ها گذاشته می شد و در نهایت به علت مدیریت نادرست، فشار کاری زیاد و توقعات و انتظارات خیلی خیلی زیاد و بی جا، اون تسک ها fail می شدن.

افراد متخصص و فنی باسوادی در شرکت وجود دارند که با بیشترشون هرگز در تعامل نخواهید بود. خیلی از کارها براساس اصول قدیمی مهندسی و تولید نرم افزار جلو می رن و یه سری از کارها هم زیاد اصولی نیستن ولی روز به روز اصلاح می شن. در کل همون طور که سایر دوستان اشاره کرده اند، علی رغم تمام بدی هاش، امکان نداره بیایید چارگون و چیزهای  به دردبخوری یاد نگیرید.

این شرکت به نظرم هیچ گونه مزایای واقعی ای نداره. یه سری ادا و اصول دارن که مثلاً به فکر رفاه و حال خوب کارکنان هستند ولی اون قدر فیک و کم ارزشند که بهتره هیچ حرفی ازشون نزنیم و بیشتر حالت نمایشی دارن و برای خالی نبودن عریضه هستن.

کار در این شرکت بسیار تخصصیه و وقت زیادی رو روی موضوعی خاص سپری خواهید کرد و از خیلی از امکانات جدید تکنولوژی که در سایر اکثر شرکت ها جزو واجبات اساسی هستند، هرگز استفاده نخواهید کرد و اگر هم بلد بودید، به احتمال زیاد فراموشتون می شه.

افراد جدید راحت تو تیم ها جا نمی افتن و صمیمی شدن با قدیمی ترها سخته. جو شرکت جدیه و شبیه یه پادگان خوبه.

کم ترین تناسبی بین حقوقی که می گیرید و نوع کاری که بهتون داده می شه وجود نداره.

نکات مثبت
تیم جوان و با انگیزه بیمه تکمیلی زمان کاری شناور شرکت بزرگ بیمه
نکات منفی
عدم دریافت پاداش حقوق ناکافی عدم امنیت شغلی مدیریت ضعیف پایه حقوق کم عدم توازن کار و زندگی هدر دادن منابع
پیشنهاد به دوست:
خیر