جاب گای را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

پرشین تولز

سال تاسیس سال نامشخص 1-10 نفر 1 تجربه
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت تهران www.persiantools.com
میانگین حقوق ماهانه
2.5 میلیون
2

کار با تکنولوژی های زمان غار نشینی و عدم مدیریت

۱۰ ماه پیش
برنامه نویس وب
تمام وقت
نویسنده این تجربه، 3 تجربه با میانگین امتیاز 1.33 در جابگای ثبت کرده است.
خیلی وقته از زمان تاسیس این شرکت میگذره ولی هنوز تو 20 سال پیش گیر کردن و سیستم مدیریت یا مسائل فنی شرکت برای زمان غار نشینی هستش و اصلا مدیریت پروژه ها یا فرآیند کاری حرفه ای انجام نمیشه!

مدیران شرکت ساکن خارج کشور هستن و مدیریت مجموعه به منشی شرکت و یکی از پرسنل قدیمی سپرده شده که اینها هم عشقی و رفاقتی موضوع رو با دوستان خودشون جلو میبرن. اصلا ذره ای به فکر بچه ها و پروژه ها نیستن و برای صحبت یا ایده هاتون احترام قائل نمیشن و چون سیستم برای خودشون نیست دل نمی سوزونن و مدیریت نداره کلا اینجوری بگم بهتون ...

کلی پرسنل تو یک شرکت کوچیک جمع شدن اونور اپراتورهای هاستینگ و مشتریان مدام زنگ خور تلفن دارن یا با هم بحث و دعوا می کنن و اصلا شبیه ترمینال اتوبوس هستش تا شرکت.

از نظر فنی هم هنوز کنترل نسخه کد مثلا git تو این شرکت وارد نشده و با یک cms نوشته شده با زبان php کار می کنن که حتی شی گرائی هم نداره و همه با توابع پیشفرض خود php هستش :-))))

اصلا یه چیزی بگم یه چیزی میشنوید! خیلی از وب سایت ها حتی Responsive نیستن و یک سیستمی میگم که باورتون نمیشه.

رنج حقوقی هم بسیار پایین و برنامه نویس اینجا 3-4 تومن بگیره امپراطور بحساب میادش  !!!!

نکات مثبت
بیمه
نکات منفی
خیلی چیزا علی الخصوص عدم مدیریت
پیشنهاد به دوست:
خیر
تاریخ شروع به فعالیت Farvardin 1398
تاریخ پایان فعالیت Tir 1398
من تجربه سفارش کار با این شرکت داشتم. با ۳ ماه تاخیر و باگ‌های فراوان تحویل دادند که موجب خسارت مالی جدی شد اما طلب‌کار هم بودند. کلی از بخش‌های قرارداد را کلا انکار کردند یا براش طلب هزینه مجدد کردند یا نهایتا گردن نگرفتند. نحوه برخوردشون با مشتری کم از چاله‌میدان نداشت.
۲ ماه پیش