داده پردازی رسپینا

سال تاسیس سال نامشخص 1-10 نفر 13 تجربه
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت تهران www.respina.net
میانگین حقوق ماهانه
3.3 میلیون
1.5

پشیمانی

۷ ماه پیش
کارشناس واحد فنی
تمام وقت

من به مدت 9 ماه در این شرکت متاسفانه کار کردم و میشه گفت بدترین تجربه کاری من بوده.

محیط کاری به شدت مسموم ، سیستم به شدت دروغگو ، عدم استفاده درست و سازنده از تخصص کارمندان ، عدم امکان رشد و پیشرفت کاری و علمی .

مرخصی به سختی و خواهشو تمنا میدادن، خیلی راحت اخراج میکردن 

همش وعده های دروغین میدادن همش میگفتن کارمند ها مهمترین دارایی ما هستن اما راحت اخراج، توبیخ ، فحاشی و ... میکردن.

سیستم بیمه و دریافت حقوق فاجعه بود.

مدیریت ارشد شرکت به هیچ کس اعتماد نداشت و تو کوچیکترین مسایل هم ورود میکرد، همش دوربین هارو چک میکرد و به کارمندها و مدیرهاشون گیر میداد، ارزش ها کاملا مسموم بود ، باید همش به دروغ از شرکت و مدیریت تعریف می کردی تا میتونستی مسیر مثلا پیشرفت رو برای خودت هموار کنی  و همچنین حق اعتراض نداشتی و اگر می کردی اخراج میشدی  ( خیلی از همکاران من به همین دلیل اخراج شدن )، تو اون مدتی که من اونجا مشغول به کار شدم خیلی هارو اخراج کردن، نیرو میگرفتن بعد 3 ماه اخراج ، من راحت 10 نفر رو فقط خودم آموزش دادم که البته قبل از ورود من به مجموعه اصلا چیزی به اسم آموزش به کارمندان نداشتن و کسی من رو آموزش نداد. 

یک خانمی سرپرست بخش ما بود که فکر میکرد ما برده های رسپینا هستیم و به شکل مستقیم به میدیریت ارشد شرکت ریپورت میداد و این رفتارها جزوی از ارزشهای رسپینا بود .

در پایان هم که وقتی می خواستم برم کلی اذیت کردن و چک تسویه من رو بی محل کشیدن و وقتی رفتم نقد کنم بانک سامان هم بود گفت صاحبان امضا تغییر کردن و این چک بی محل هست کلی رفتم و امدم تا تونستم پولم رو بگیرم، یادمه تو مصاحبه مدیر عامل شرکت سر اینکه 50 هزارتومن حقوق من رو کم کنه با من داشت چونه میزد که آخر هم این کار رو کرد . اون زمان من توی محل کار قبلیم 850 میگرفتم و وقتی رفتم رسپینا بهم اول گفتن 900 بعد با دروغ هایی که بهم گفتن راضیم کردن که زود پیشرفت میکنم و حمایت میشم و این جا برای شما بهترین جا هست و با دروغ هایی که واحد اداری HR به من گفت رای من رو تغییر داد که با 650 کار رو قبول کنم .

یکی از بدترین اتفاقات زندگیم کار توی این شرکت بود و هیچ وقت مدیریت ارشد و افرادی که  با اون آدم و با اون سیستم همراهی کردن و اون بلاهارو سر من و همکارانم آوردن رو نمیبخشم و براشون آرزوی بدترین هارو دارم چون واقعا اونجا مارو شکنجه روحی میدادن با رفتارهای بی ادبانه و سیستم برده داریشون .


نکات مثبت
نکات منفی
کنترل کلیه کارمندان به صورت آنلاین توسط میدیریت ارشد شرکت مدیریت بی ثبات عدم دریافت پاداش عدم پرداخت به موقع حقوق جلسات بی نتیجه مدیریت ضعیف حقوق ناکافی عدم امنیت شغلی بد قول عدم امکان استراحت بین کار ساعت کاری بالا پایه حقوق کم کنترل برنامه نویس ها با دوربین عدم توازن کار و زندگی عدم کنترل اعصاب هدر دادن منابع شرکت کوچک
پیشنهاد به دوست:
خیر
جزئیات امتیاز ها:
میانگین کل امتیازات:
تعادل کار/زندگی
حقوق و مزایا
امنیت شغلی/پیشرفت
مدیریت
فرهنگ کار
تاریخ شروع به فعالیت اردیبهشت 1392
تاریخ پایان فعالیت اردیبهشت 1393