محیا پرداز

سال تاسیس سال نامشخص 1-10 نفر 10 تجربه
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت یزد mahyapardaz.com
میانگین حقوق ماهانه
2.6 میلیون
1.2
برنامه نویس وب
تمام وقت

شرکت محیاپرداز فقط جای رشد برای مدیرعاملش هست و بس و جای هیچگونه پیشرفتی برای نیروهاش وجود نداره جز احساس پوچ کردن.

طبق تجربه کاری ک اینجانب در شرکت داشتم، بدترین تجربه کاریم بود و خدارو هزارمرتبه شکر ک بالاخره با یه اوضاع خیلی بدی(شکایتهای مداوم مدیرعامل از نیروهایی ک نمیخواستن با شرکت همکاری کنند) توانستم از اونجا بیرون بیام و مکان خیلی مناسبتری رو پیدا کنم و پیشرفت کنم.

آرامش و پیشرفتی ک  در شرکت جدید دارم اصلا و ابدا قابل مقایسه با کار در شرکت محیاپرداز نیست.

مدیرعاملش واقعا بی کفایت بود ک مدیریت و نحوه برخورد با نیرو را بلد نبود و فقط حرفشو با عصبانیت به نیروهاش تحمیل میکرد و نیروی بدبخت هم از ترس شکایت(طبق سابقه دار بودن شرکت در شکایت) جرات ترک کار را نداره و باید این بی شخصیتی مدیرعاملش رو تحمل کنه تا قراردادش تموم بشه و در آخر با ندادن حقوق عقب مانده(طبق عادت شرکت 4ماه حقوق عقب هس) و شکایت و شکایت کشی اونجا رو ترک میکنه.

 ک چه بسا بهتر هس همون اوایل کار با مواجه شدن با این رفتارها، اونجا رو ترک کنه چرا که چه قرارداد داشته باشی چه نداشته باشی در آخر حقو حقوقتو میخورنو یه آب هم روووووش.یعنی عادت کردن به این حق خوری.

  • کلام آخر اینکه اگه دنبال پیشرفت و رشد و آرامش هستی بنظر من اینجا رو تجربه نکن، چرا ک کلا داغونت میکنن و توازنی بین کار و زندگی شخصی ات وجود ندارد و همه زندگیت میشه کابوس کار در محیاپرداز، بنابراین هر چند اگر بیکار بمونی بهتر از کار در اینجا هس.

نکات مثبت
نکات منفی
مدیریت بی ثبات عدم دریافت پاداش جلسات کاری بیش از اندازه حقوق ناکافی پایه حقوق کم مدیریت ضعیف عدم امنیت شغلی عدم توازن کار و زندگی بی نظمی کاری بد قول جلسات بی نتیجه عدم پرداخت به موقع حقوق عدم کنترل اعصاب کنترل برنامه نویس ها با دوربین مشکلات مالی شرکت
پیشنهاد به دوست:
خیر
جزئیات امتیاز ها:
میانگین کل امتیازات:
تعادل کار/زندگی
حقوق و مزایا
امنیت شغلی/پیشرفت
مدیریت
فرهنگ کار