جاب گای را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

فناوری اطلاعات پارسا

سال تاسیس سال نامشخص 11-50 نفر 2 تجربه
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت تهران itparsa.com
میانگین حقوق ماهانه
2 میلیون
1
تخصص مخفی
تمام وقت
اگر چه این شرکت در حال حاضر به علت بسیاری از مسائل گوناگون در حالت تعلیق هست، اما تجربه ی بسیار بد من در این شرکت لازم بود حتما به اشتراک گذاشته بشه.

تو این شرکت چیزی به نام انسانیت و فرهنگ سازمانی و اهمیت به حقوق کارمندان معنا نداشت. همه چیز در حداقل ترین شرایط ممکن بود(حتی چایی و قند) و در عوض رفتار متوقعانه کارفرما و اعضای دیگه شرکت در ماکسیمم مقدار خودش بود‌. هیچ کس اشتباه خودش رو گردن نمی گرفت  و شما ای که تازه به این مجموعه وارد شده بود طوری باهات رفتار میشد که انگار مجرمی و هیچکی از تو خوشش نمیاد ! تقریبا تمام پروژه هایی که شرکت در حال توسعه شون بود الان شکست خوردند و مدیریت این مجموعه چند وقتی شرکت رو ول کرد و رفت ترکیه پی خوانندگی !!!

رفتار زشت کارفرما و مدیر فنی به حدی بود که احساس میکردی انگار شما رو خریدند و آدمشون هستی!

عده ای از قدیمی های این شرکت رسم داشت برای هم تولد بگیرند که این کار رو جلوی اعضای جدید و بدون دعوت کردن اونها و حتی آدم حساب کردنشون انجام میدادند.

در حال حاضر حدود شش ماه از قطع همکاری من و خیلی از همکاران دیگه می گذره و هیچگونه تسویه حسابی از طرف شرکت انجام نشده


نکات مثبت
نکات منفی
عدم دریافت پاداش مدیریت بی ثبات حقوق ناکافی عدم توازن کار و زندگی پایه حقوق کم عدم کنترل اعصاب مدیریت ضعیف کنترل برنامه نویس ها با دوربین بی نظمی کاری مشکلات مالی شرکت عدم امنیت شغلی عدم امکان استراحت بین کار
پیشنهاد به دوست:
خیر
جزئیات امتیاز ها:
میانگین کل امتیازات:
تعادل کار/زندگی
حقوق و مزایا
امنیت شغلی/پیشرفت
مدیریت
فرهنگ کار