جاب گای را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

آژانس خلاقیت لُ

سال تاسیس 2020 1-10 نفر 1 تجربه
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت تهران lo.agency
میانگین حقوق ماهانه
8 میلیون
4.8

تجربه کاری در شرکت آژانس خلاقیت لُ: توسعه دهنده Front End

۲ ماه پیش
Front end
تمام وقت
نویسنده این تجربه، 1 تجربه با میانگین امتیاز 4.80 در جابگای ثبت کرده است.

من بیش از ۲ سال است که با آژانس خلاقیت لُ کار میکنم. از ابتدا با ذوق و شوق زیادی به این تیم اضافه شدم. از همان ابتدای کار، بهم ثابت شد که چقدر از تیمی که باهاشون کارمیکنم راضی هستم. از همان ابتدا من مشغول کار با جدیدترین و به روز ترین تکنولوژی ها شدم.

چون دانش من از سطحی که نیاز داشتن کمی پایین تر بود، چندماه اول مجبور بودم بیشتر مطالعه و تحقیق کنم، اما از جانب تیم نه تنها مشکلی نبود، بلکه تشویق هم میشدم. یکی از بهترین تجربه های من توی آژانس خلاقیت لُ این بود که هر پروژه، یک دیزاین کاملا متفاوت با پروژه قبلی داشت. و به همراهش، چالش های جدید. چیزی که من رو نسبت به کارم با انگیزه تر میکنه!

افراد تیم خیلی صمیمی بودند و هستند. توی تیم ما،‌ سوال پرسیدن و بلد نبودن یک موضوع، هیچ عیبی نداره و حتی به خوبی راهنمایی میشی. شاید به نظر سطحی برسه، ولی خیلی تیم ها اینطوری نیستند!!

مورد بعدی که خیلی مهمه به نظرم، داشتن همکار های حرفه ای است. چیزی که باعث پیشرفت شخصی زیاد من شده. و من رو با انگیزه تر میکنه که بیشتر یادبگیرم و مطالعه کنم.

داشتن لحظات فان هم که خودش تقریبا یک مزیت حساب میشه و خیلی وقت ها توی جلسات تیمی ای که داریم، سعی میکنیم محیط رو بیش از حد جدی نکنیم تا همچنان کار لذت بخش باشه.

به صورت کلی، من تجربه خیلی خوبی داشتم توی این تیم و تنها مشکلی که تا کنون داشتم، حقوق کمی پایین تر از انتظار من هست (:


نکات مثبت
اهمیت به دیزاین زمان کاری شناور کار با آخرین تکنولوژی ها تیم حرفه ای تعهد بالای پرسنل به کار همکاری با بهترین ها بازی رایانه ای مدیریت بسیار منظم تیم جوان و با انگیزه تیم صمیمی
پیشنهاد به دوست:
بله
تاریخ شروع به فعالیت Aabaan 1397
پاسخ رسمی آژانس خلاقیت لُ

فکر کنم اشتباهی توی حقوق شده، با این حال ما توی تیم لُ مزایا و Bonusهای استارت‌آپی رو برای هم تیمی‌هامون داریم.

واقعا با سه نیم میلیون در ماه کار می کنی؟! راننده اسنپ بشی که درآمدت بیشتر! 🤔
۲ ماه پیش