جاب گای را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

رایان مبین ایرسا

سال تاسیس سال نامشخص 1-10 نفر 0 تجربه
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت تهران
میانگین حقوق ماهانه
0 میلیون
0

بهترین تجربه در طول 13 سال و بین هفت شرکت نرم افزاری.

۲ ماه پیش
برنامه نویس
Remote
نویسنده این تجربه، 1 تجربه با میانگین امتیاز 4.40 در جابگای ثبت کرده است.

درود...
من حدود یک سال و نیم هست که در شرکت رایان مبین ایرسا مشغول هستم.
نقاط مثبت :
1- از نقاط مثبت کار وجود چند تیم قوی ، مدیران اجرایی باسواد، با انرژی و باتجربه و باز بودن مسیر پیشرفت برای همه ی افراد هست.

2- افزایش حقوق بدون درخواست کارمند بطور منظم بر اساس پیشرفت کارمند ها و میزان فعالیت و همچنین نقش افراد در پروژه ها صورت میگیره ، تقریباً هر شش ماه.

3- در قرارداد بحث پاداش و سهم در تولید بصورت رسمی قید شده و اگر در توسعه ی محصولی که به فروش قابل توجهی برسه شرکت داشته باشید میتونید انتظار پاداشی فراتر از انتظار داشته باشید.

4- رفاقت بین همکاران باعث شده که هیچ گونه زیرآب زنی و ازین دست مسائل اصلاً  جایی در فرهنگ کاری شرکت نداشته باشه.

5- مدیریت و مالک شرکت فرد کارکشته و با تجربه ای هستند و بسیار برای پیشرفت شخصی و شخصیتی افراد ارزش قائل هستند ، کافی هست بخواید پیشرفت کنید و هر گونه همکاری لازم با شما انجام خواهد شد.

6- از ابتدای بحث پاندمی کووید 19 با نهایت همکاری مدیریت، کل تیم شرکت دورکار شدند و لوازم انجام کار از جمله لپ تاپ و کیس و مونیتور و غیره در اختیار تمام همکاران قرار داده شد.
7- جلسات پیشرفت شخصی و رفتاری و اینها با Coaching مدیریت برگزار میشه و داوطلبانه میتونید شرکت کنید و جلسات آموزشی مباحث فنی توسط خود همکاران با تجربه تر برای دیگران.

8- در صورت بروز حادثه یا مشکلات مالی و بیماری وغیره با کارمند راه میان و وام و مرخصی و اینها هم اعطا میشه.

9- متدولوژی های تولید نرم افزار مثل اسکرام ، بحث های اجایل و موارد اینچنینی بصورت واقعی پیاد شده و هر روز برای بهبودش تلاش میشه.
10- زبان انگلیسی جدی گرفته میشه و با توجه به تلاش شرکت در امور بین المللی بسیاری از جلسات انگلیسی برگزار میشه و خودش باعث نوعی پیشرفت هست.


نقاط منفی :

1- قرارداد کاری ساعتی هست و علارغم اینکه افزایش حقوق نسبتاً منظمی وجود داره اما در این نوع قرار داد دیگه چیزی به نام سنوات و عیدی وجود نداره، هر چقدر کار کنید همونقدر در آمد خواهید داشت، البته برنامه ریزی هایی وجود داره که قرارداد ها تبدیل به قرارداد مشابه دیگر شرکت ها بشه ولی در این تاریخ (سال 1399) هنوز ساعتی هست برای اکثر کارمندان.

نکات مثبت
تیم حرفه ای همکاری با بهترین ها کار با آخرین تکنولوژی ها تعهد بالای پرسنل به کار تیم جوان و با انگیزه بیمه تیم صمیمی
نکات منفی
قرارداد ساعتی
پیشنهاد به دوست:
بله
تاریخ شروع به فعالیت Shahrivar 1398