جاب گای را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

صفا رایانه

سال تاسیس سال نامشخص 1-10 نفر 3 تجربه
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت تهران www.safarayaneh.com
میانگین حقوق ماهانه
5.5 میلیون
1.6

تجربه کاری در شرکت صفا رایانه: تعامل بسیار ناکار آمد با کارمندان

۳ ماه پیش
تخصص مخفی
تمام وقت
نویسنده این تجربه، 3 تجربه با میانگین امتیاز 2.80 در جابگای ثبت کرده است.

من حدودا یک سال در این شرکت مشغول به فعالیت بودم. و در طول این یک سال با تلاش خودم چیز هایی یاد گرفتم و تو مسیر شغلی خودم پیشرفت کردم. که اگر به تیم مدیریتی این شرکت بود هیچی به آموخته هام اضافه نمیشد.

در این شرکت تعریف دقیقی از کاری که که باید انجام بدیم نداشتیم و همه تیم گیج بودن تو انجام تسک ها!

اگر هم سوال یا اشکالی وجود داشت افراد که باید پاسخگو می بودن از سر خودشون باز میکردن و جواب واضحی نمیدادن و شما بین افراد مختلف پاسکاری میشین.

در این شرکت شما از ساعت ۸ صبح تا ۵ بعد از ظهر باید کار کنین . یعنی ۹ ساعت ! از شنبه تا ۵ شنبه . ۶ روز. یعنی 54 ساعت! در حال که طبق قانون تامین اجتماعی باید ۴۴ ساعت در هفته کار کنیم. یعنی اینجا ۱۰ ساعت بیشتر هست که جزو روال شرکته و براش مبلغ اضافه کاری پرداخت نمیشه !

یک ساعت ناهاری در طول روز دارین که در اختیار خودتونین که جزو موارد مثبت هست. اما جزو تایم حضور ما در شرکت حساب نمیشه که طبق قانون نباید به این ترتیب باشه.

تیم مدیریتی مغروری داره. نگاه از بالا به پایین دارن که حال منو به شخصه بد میکنه.

این شرکت مشکل مالی نداره ولی مثل یه شرکت فقیر رفتار میکنه.

من تا چند ماه با یه سیستمی اونجا کار کردم و زحمت کشیدم که خود مدیر اون واحد به گفته خودش حاضر نبود حتی یک روز با اون سیستم کار کنه چون بسیار کند و قدیمی بود.این مشکل سیستم شامل حال تمام کارمندان شرکت مثل من بود. ولی خود افراد در سطح مدیریتی شرکت سیستم های خوبی داشتن !!

به شخصه برای جدا شدن از این شرکت طبق روال قانونی و عادی خود تامین اجتماعی بسیار اذیت شدم و حتی توهین شد به من !!

از من در مورد مبلغ دریافتی مورد نظر در ابتدای مصاحبه سوال شد. و من مبلغ نهایی که بعد کسورات مد نظرم بود رو گفتم. اما در کمال پررویی اون مبلغ رو مبلغ کل در نظر گرفتن و ازش کسورات کم کردن!! حدودا یک میلیون در ماه از حقوق من برای کسورات کسر شد. در واقع کلاه رفت سرم.

در نهایت به نظر من این شرکت حتی برای کسب تجربه و کار آموزی هم مناسب نیست چه برسه به کار حرفه ای.

نکات مثبت
شرکت بزرگ
نکات منفی
مدیریت بی ثبات عدم دریافت پاداش پایه حقوق کم هدر دادن منابع بد قول مدیریت ضعیف ساعت کاری بالا بی نظمی کاری عدم توازن کار و زندگی کنترل برنامه نویس ها با دوربین
پیشنهاد به دوست:
خیر