جاب گای را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

توکاسافت

سال تاسیس سال نامشخص 1-10 نفر 7 تجربه
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت تهران tookasoft.com
میانگین حقوق ماهانه
2.5 میلیون
2.8

تجربه کاری در شرکت توکاسافت: تاسف بابت وجود چنین افرادی که خود را مدیر می‌نامند

۴ ماه پیش
پشتیبان فنی
تمام وقت
نویسنده این تجربه، 1 تجربه با میانگین امتیاز 1.00 در جابگای ثبت کرده است.

یک ماه پیش وقتی برای مصاحبه تماس گرفته شد با من اومدم جاب گای ببینم نظری قبت شده و اوضاع چطوره، و یکی دو تا کامنت بود کلا که منفی بود. مصاحبه تلفنی هم گفتن یه توضیحی درباره کارهای قبلی بدم و بعد هم پرسیدن حقوق چقدر مدنظرته.

تو مصاحبه درباره جابگای صحبت کردم و مدیر مجموعه تصلا نمی‌شناخت این سایت رو و آدرس سایت رو بهشون دادم و می‌بینید که یه نفره چند تا کامنت مثبت برای خودش ثبت کرده اینجا در عرض چند روز.


یه شرکت کوچیکه با چند تا برنامه نویس که فضای شرکت واقعا دلگیره دو سه باری که من رفتم.

من به عنوان پشتیبان فنی پورتال در جای دیگری مشغول شدم. پشتیبان برای اینکه بتونه سوالات و مشکلات پورتال رو که در محل کار بوحود میاد پاسخ بده و حل کنه و در صورتی می‌تونه این کار رو انجام بده که آموزش دیده باشه و به پورتال مسلط باشه. ولی به من گفته شد از روز اول در محل مستقر شم بدون هیچ آموزشی. و اگر هم سوالی می پرسیدم یا موردی رو اشتباه انجام می‌دادم با لحن بسیار بدی سرزتش می‌کردن. یعنی آموزش که ندادن هیچ طوری رفتار می‌شد که باید معذرت خواهی هم می‌کردی از اینکه نمی‌دونی مسئله‌ای رو. یک ماه نشده به من گفته شد که دیگه نمی‌خواد بری. این از امنیت شغلی.


قرارداد. مدت قرارداد سه ماهه بود. حقوقی که در قرارداد نوشته شده بود وزارت کار بود یعنی ۲۷۰۰ در حالی که چیزی که برای شروع صحبت کرده بودیم ۳۵۰۰ بود و وقتی پرسیدم چرا اینطوری نوشته شده گفتن برای اینکه بیمه کمتر کم شه از هر دومون. که البته واضحه که این مورد قطعا به نفع ایشون خواهد بود.


تو اون یه ماهی که به عنوان پشتیبان مشغول بودم هر روزش مدیر شرکت و یکی دیگه از کارمندا تماس می‌گرفت با لحن بدی اول تخریب شخصیت می‌کرد و بعد تازه باید التماس می‌کردی که بگه راه درست چیه.


من به هیچ وجه پیشنهاد نمی‌کنم چنین جایی مشغول شید. دیگه کسی که میاد ۴، ۵ تا کامنت فیک می‌ذاره تکلیفش مشخصه. خودشم قبول نداره خودشو که این‌کارو می‌کنه.

روز اول رفتار خوبی می‌بینید از مدیر، گول نخورید.


نکات مثبت
چیزی ندیدم
نکات منفی
مدیریت ضعیف حقوق ناکافی بی نظمی کاری عدم کنترل اعصاب عدم امنیت شغلی
پیشنهاد به دوست:
خیر