جاب گای را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

زرسام هنر

سال تاسیس سال نامشخص 1-10 نفر 1 تجربه
تولید و صنایع تهران
میانگین حقوق ماهانه
3 میلیون
1.2

تجربه کاری در شرکت زرسام هنر: مدیریت ضعیف - منابع انسانی افتضاح

۵ ماه پیش
تخصص مخفی
تمام وقت
نویسنده این تجربه، 2 تجربه با میانگین امتیاز 1.10 در جابگای ثبت کرده است.

وقتی وارد شرکت میشید، اول صحبت از این هست که ما میخوایم پیشرفت کنیم و فضا برا پیشرفت بازه و این حرفا . ولی واقعا صرفا شانس و علاقه مدیریتش باعث پیشرفت کردن یا نکردنتون میشه . یعنی من یک نفر رو در شعبه قم میشناسم که چند ساله در شرکته ولی هنوز سرپرست نیست و حقوقی هم که میگیره پایینه . از اونطرف ، شعبه ارگ، هر سه ماه یک بار سرپرستش عوض میشه و هرکی سرپرست میشه حقوقش میره بالا. 

اگه سرپرست جایی که درش کار میکنی، استعفا نده یا اخراج نشه ، همیشه در همون موقعیتی که بودی میمونی. 

وقتی به ماموریت میفرستنتون ، حقوقتون کمتر میشه! مثلا اگه از ساعت 6 صبح در مسیر باشی ، تا 12 شب کار کنی، (18 ساعت) میگن که ما حقوق یک روز کاری رو در نظر میگیریم براتون (8 ساعت) و یک پاداش هم میدیم (8 ساعت) که میشه جمعا 16 ساعت . درحالی که 18 ساعت کار کردی و اصن چیزی به اسم حق ماموریت و اینکه در ماموریت چقدر فشار بهت وارد شده در نظر نمیگیرن.

اساسا خیلی اعتقاد ندارن که قبل از ماموریت ها اطلاع بدن! یه هو میان میگن فلانی، پاشو برو ماموریت!

نحوه ماموریت رفتن هم با بدترین و ارزون ترین وسایل نقلیه ست . با اتوبوس در شرایط کرونا، مارو ماموریت میفرستادن! و مجبور بودیم بریم. اگه نمیرفتیم اخراج!

از همه سفته میگیرن ( بدون تاریخ، بدون "بابت" بدون "وجه" ) فقط سفته میگیرن . و هیچ رسیدی هم بابت سفته نمیدن.

وقتی هم که از شرکت میری، تصفیه حسابت، بعد از 7 - 8 ماه انجام میشه. بعدشم، یه هزینه هایی به حسابت میخوره که خودت باورت نمیشه. 

سیستمی ندارن که طبق اون سیستم ، بگن دقیقا موجودی انبار چقدره . و هرچی طبق سلیقه خودشون به نظرشون بیاد که کم اومده رو به حساب پرسنل میزنن. یکی از دوستانم توی دفتر مرکزی بوده، و میگفت حتی به حساب اونایی که توی شعبه نبودن هم کسری زدن!!!! یعنی طرف اصن توی شعبه نبوده، اما از حسابش بابت اینکه محصول کم اومده ، پول کسر شده . 

وقتی میرید سفر، یک مبلغ خیلی کم برای صبحانه و نهار و شام در نظر میگیرن . مبلغ انقدر کمه که به یه وعده هم نمیرسه! یعنی باید هر شهری که میری، بیخود ترین غذارو بخوری!


منابع انسانی شرکت، بهترین بخش سازمانه! اینطوریه که وقتی میری میگی مشکل دارم، میگه برو یه جا دیگه کار پیدا کن! بهشون پیام میدی، جواب نمیدن.

حسابداری هم هروقت دلش میخواد زنگ میزنه بهت و داد و بیداد میکنه. 

نکات مثبت
پرداخت حقوق به موقع بیمه
نکات منفی
مدیریت بی ثبات مدیریت ضعیف عدم امنیت شغلی ساعت کاری بالا عدم توازن کار و زندگی حقوق ناکافی جلسات بی نتیجه
پیشنهاد به دوست:
خیر
تاریخ شروع به فعالیت Aabaan 1397
تاریخ پایان فعالیت Tir 1398