جاب گای را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

باگلوس

سال تاسیس سال نامشخص 1-10 نفر 3 تجربه
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت تهران www.bugloos.nl
میانگین حقوق ماهانه
0 میلیون
0

تجربه مصاحبه در شرکت باگلوس: تجربه مصاحبه بد

یک سال پیش
Front end
پذیرفته شدم اما خودم رد کردم
نحوه درخواست شغل:
سايت‌های کاريابی
نویسنده این تجربه، 1 تجربه با میانگین امتیاز 2.00 در جابگای ثبت کرده است.

بنده ساعت ۹ صبح مصاحبه داشتم. ساعت ۸.۵۵ دقیقه وارد شدم. با برخوردی محترمانه ای مورد استقبال قرار گرفتم. با چای از من پذیرایی شد. فرد مصاحبه کننده حضور نداشت. به من گفتند باید تا آمدن ایشون منتظر بمونید.ساعت ۹.۱۷ دقیقه تشریف آوردن. به من گفتند که وارد اتاق بشم. فرد مصاحبه کننده مدیر عامل شرکت بود. بدون حتی کلامی راجع به تاخیری که داشتند به آرامی گفتند لطفا راجع به خودتون توضیح بدید.

توضیحات رو دادم. بعد ایشون گفتند که ما شما رو داریم برای شرکت ایکس وابسته به بانک زد مصاحبه میکنیم که مکانش هم توی فلان خیابون هستش و اینکه برای حداکثر ۶ ماه باهاشون همکاری میکنین تا خودشون دولوپر خودشون رو پیدا کنن و اگر هم از شما خوششون اومد نگهتون خواهند داشت و اگر نه هم باهاتون خداحافظی خواهد شد.

من گفتم که من برای شرکت دولتی یا وابسته به شرکت دولتی رزومه نفرستادم برای شرکت باگلوس بوده بهتر نبود قبل اینکه من رو به اینجادعوت کنید بهم اطلاع میدادید که برای جای دیگه  دنبال دولوپر هستین؟ و ایشون هم در جواب گفتن که ما امکان درج این مطلب رو آگهی نداشتیم! خوب قرار مصاحبه که تلفنی بود! اونجا میگفتید! جوابی ندادن.

احساس بی احترامی و تلف شدن وقتم آزار دهنده بود برام. برخورد به شدت غیر حرفه ای و بی منطق بود. متاسفم برای این شرکت و رفتار وقیحانه ای که داشتند.


نکات منفی
مدیریت بی ثبات مدیریت ضعیف عدم امنیت شغلی بد قول
حقوق پيشنهادی شما 5000000
حقوق پیشنهادی آن‌ها 7000000
تاریخ مصاحبه Bahman 1398
زمان دعوت به مصاحبه کمتر از دو هفته
کل فرايند درخواست تا نتيجه نهايی کمتر از یک هفته