جاب گای را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

کیان دیجیتال

سال تاسیس سال نامشخص 11-50 نفر 10 تجربه
مالی و اعتباری تهران kiandigital.com
میانگین حقوق ماهانه
9.1 میلیون
2.7

تجربه مصاحبه در شرکت کیان دیجیتال: مصاحبه طولانی و دقیق

یک ماه پیش
برنامه نویس اندروید
پذیرفته شدم و قبول کردم
نحوه درخواست شغل:
سايت‌های کاريابی
نویسنده این تجربه، 13 تجربه با میانگین امتیاز 3.34 در جابگای ثبت کرده است.

مرحله اول مصاحبه با لید تیم بود و نزدیک یک ساعت و حتی بیشتر ازم سوال های چالشی پرسید و میشه گفت یک سری سوال ها واقعا سخت بودن و بیشتر میخواست بسنجه که آیا طرز استفاده از کتابخونه های مختلف در شرایط مختلف رو بلدی یا نه. بعدش که تموم شد چند ساعت بعد زنگ زدن و بهم گفتن مرحله اول قبول شدم. مرحله دوم بهم تسک دادن. تسک زیاد سخت نبود و تایم زیادی هم براش در نظر داشتن ولی بهتره شما زودتر از موعد تحویل بدید. تسک رو کامل انجام دادم و قسمت بونس رو هم انجام دادم. مصاحبه با اچ آر هم یه مصاحبه تقریبا یک ساعته بود و اچ آر در نهایت زنگ زد و ازم خواست شماره مدیرم رو بدم تا باهاش صحبت کنن، علاوه بر اون با دو نفر دیگه از کسایی که میشناختنم هم صحبت کردن. مرحله آخر مصاحبه حضوری تو شرکت بود که CTO اومد و یک سری کانسپت فنی کلی پرسید و یکم از تجربه هام پرسید. بعد از چند روز دوباره بهم زنگ زدن گفتن قبول شدی و برای قرارداد رفتم.

از قبل با بچه های شرکت صحبت کرده بودم درباره شرکت و درباره نوع قرارداد نوشتنشون اطلاع داشتم، شاید اگر صحبت نمیکردم پای قرارداد نمیرفتم چون قراردادی که میذارن جلوت یکم ترسناکه و کلی بند و تبصره داره که شما رو تو شرکت نگه دارن. البته ماهیت کارشون هم حساسه و از نظر خودشون این نوع قرارداد نوشتن توجیح داره براشون. در کل میتونم بگم اگر قصدتون اینه پیشرفت کنید واقعا شرکت بدی نیست و اون تبصره های قراردادشون هم در صورتی که اصول حرفه ای کارتون رو رعایت کنید مشکلی براتون ایجاد نمیکنه. کامنت منفی زیاد دیدم از کیان اینجا ولی چیزای مثبت هم زیاد شنیدم از بچه هاشون. شرکت یه حقوق ثابت و یک KPI براتون تعریف میکنه که هر سه ماه یک بار پرداخت میشه. و با پرس و جویی که کردم شرکت واقعا این KPI رو پرداخت میکنه اگر منظم باشید.

به کسی که میخواد بره کیان توصیه میکنم قبلش چند روز حسابی همه مباحث فیلد خودشو مطالعه عمیق داشته باشه. به کیان به چشم جایی نگاه کنه که مجبوره اونجا سخت کار کنه  :) شرکت هم در ازاش به نیروهاش امکانات خوبی میده و مهم تر از همه اینکه به کیان به چشم یه فرصت برای پیشرفت نگاه کنید به خصوص اگر هنوز اول راهتون هستید.

اینم بگم که در تمام مراحل مصاحبه برخورد مصاحبه کننده ها خوب بود و رفتار بدی ندیدم.

نکات مثبت
بیمه تکمیلی حقوق خوب شرکت بزرگ کار با آخرین تکنولوژی ها زمان کاری شناور صبحانه رایگان تیم حرفه ای تیم جوان و با انگیزه بیمه
نکات منفی
ساعت کاری بالا
حقوق پيشنهادی شما 9000000
حقوق پیشنهادی آن‌ها 9000000
تاریخ مصاحبه Aabaan 1399
زمان دعوت به مصاحبه کمتر از دو هفته
کل فرايند درخواست تا نتيجه نهايی کمتر از یک ماه
من تجربه مصاحبه باهاشون دارم برخوردشون خیلی محترمانه نبود یادمه توی مصاحبه فنی طرف به جواب یکی سوال ها زد زیر خنده خیلی بدم اومد ازش میخواستم جلسه رو ترک کنم چند روز بعدش زنگ زدن برا مصاحبه بعدی که قبول نکردم
یک ماه پیش
شاید مهمترین کامنتی که بشه به کیان گذاشت همین قرارداد ترسناکش هست . ولی در مجموع جای خوبی هست برای یادگیری و پیشرفت . حقوقش هم خوبه .
یک ماه پیش