جاب گای را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

آرسین

سال تاسیس سال نامشخص 1-10 نفر 2 تجربه
رسانه و انتشارات تهران dreamfarmstudios.com
میانگین حقوق ماهانه
3 میلیون
1.6

تجربه مصاحبه در شرکت آرسین: سوالات شخصی، حقوق نامتناسب، ابهام در شرح وظایف

یک ماه پیش
فروش خارجی
پذیرفته شدم و قبول کردم
نحوه درخواست شغل:
سايت‌های کاريابی
نویسنده این تجربه، 5 تجربه با میانگین امتیاز 2.52 در جابگای ثبت کرده است.

من برای شرکت مزرعه رویای آرسین درخواست همکاری دادم و رزومه فرستادم. حدود یک هفته بعد به من ایمیل زدن و با استفاده از یک فایل حجیم ورد، سوالاتی بسیار جزیی در مورد من و کارهای قبلیم پرسیده بودن. از اونجایی که این سوالات بیشتر شبیه به یک اعتراف نامه کتبی بود و از طرفی هم نمیخواستم وقت زیادی برای شغلی که هنوز از جزییاتش اطلاع نداشتم بذارم، فرم رو پر نکردم. مدیر منابع انسانی بعد از دو یا سه روز با من تماس گرفتن و اصرار کردن که فرم رو تا جایی که مایل هستم پر کنم تا بتونن باهام قرار مصاحبه بذارن.

من هم فرم رو تا حدی پر کردم. بعد از دعوت به مصاحبه، در جلسه مصاحبه مدیر منابع انسانی شرکت سوالات زیادی که تعدادیشون بسیار شخصی بود و کاملا به خودم و خانوادم مربوط می شد می پرسیدن. وقتی در مورد ارتباط این سوالات با شغل مورد نظر سوال میکردم، ایشون صرفا از اون سوال میگذشتن و یک سوال دیگه میکردن. بعد از حدود 30 تا 45 دقیقه سوال و جواب، با مدیر عامل مصاحبه کردم. جالب این جاست که نه مدیر منابع انسانی و نه مدیر عامل اطلاعات زیادی در مورد شرکت ارائه نمی دادن.

در نهایت از من خواستن برای عقد قرارداد و شروع به کار به شرکت برم و سفته ضمانت و قرارداد رو امضا کردم.

در مورد حقوق من رو با وعده پورسانت گول زدن و بعد ها متوجه شدم به نسبت وظایف مورد انتظارشون حقوق ثابتم رو باید حداقل باید سه برابر میکردن تا عادلانه باشه.

نکات مثبت
زمان کاری شناور بیمه
نکات منفی
مدیریت بی ثبات عدم دریافت پاداش عدم پرداخت به موقع حقوق بد قول مدیریت ضعیف حقوق ناکافی عدم توازن کار و زندگی جلسات بی نتیجه
حقوق پيشنهادی شما 5000000
حقوق پیشنهادی آن‌ها 3000000
تاریخ مصاحبه Ordibehesht 1398
زمان دعوت به مصاحبه کمتر از دو هفته
کل فرايند درخواست تا نتيجه نهايی کمتر از یک ماه