جاب گای را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

بله

سال تاسیس سال نامشخص 1-10 نفر 7 تجربه
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت تهران bale.ai
میانگین حقوق ماهانه
7 میلیون
2.6

تجربه مصاحبه در شرکت بله: طراح گرافیک - گرافیست

یک سال پیش
گرافیست
پذیرفته نشدم
نحوه درخواست شغل:
سايت‌های کاريابی
نویسنده این تجربه، 1 تجربه با میانگین امتیاز 5.00 در جابگای ثبت کرده است.

برای مصاحبه که با بنده تماس گرفتن تایم رو باهام ست کردن و طبق روالی که باید پیش بره ایمیل مصاحبه که شامل تایم ست شده و آدرس همچنین به همراه داشتن کارت ملی برای ورود بود برام ارسال شد .. بعد از چن دقیقه قرار ست شده برام پیامک شد که خب اینکارشون رو دوست داشتم 

روز مصاحبه زودتر از تایم ست شده رسیدم و خب دوست داشتم قضای شرکت رو هم بررسی کنم ، من با سرپرست مارکتینگ و گرافیک شرکت مصاحبه شدم .. مصاحبه کاملا تخصصی بود .. فقط کافیه خودتون باشین در همون حدی که واقعا هستید .. اولین مصاحبه مصاحبه ی فنی هست که با شما انجام میشه .. دو مرحله ی دیگه که شامل تیم HR (منابع انسانی )میشه باقی میمونه .. توی این فاصله شما باید منتظر بمونین .. 
بعد از حدود دو هفته با بنده تماس گرفتن .. تشکر ها و نقاط ضعف و قدرت من بیان شد که برای من خیلی ارزشمند بود .. البته لازم به ذکره که من به دلیل دانشجوبودنم رد شدم ولی خب اصلا احساس بدی به من دست نداد ! چون بهم اعلام کردن که لیستی از افراد دارن که چون به دلیل موقعیت زمانی و .. نمیتونن باهاشون همکاری کنن هر زمان مورد مد نظر شرکت رفع شد تمایل همکاری دارن .. و از طرفی توی تماسی که با بنده داشتن ازینکه تمایل به کار کردن ریموت دارن و .. صحبت شد و تشکر کردن ..
چند دقیقه ی بعد برای من دوباره اس ام اس اومد .. متن شامل تشکر و قدرانی و عذر خواهی بود که نمیتونیم باهم همکاری کنیم به دلایل .. 
ولی خب به نظر من این رفتار حرفه ای بود کاملا ! و اینکه شمارو چشم انتظار جواب مصاحبه نمیزارن و شما نقاط ضعف و قوتتون رو از دیدگاه شرکت متوجه میشید خیلی ارزشمنده

نکات مثبت
حقوق خوب زمان کاری شناور تعهد بالای پرسنل به کار کار در محیط مطبوع و به‌روز بیمه تیم جوان و با انگیزه تیم صمیمی
حقوق پيشنهادی شما 3500000
حقوق پیشنهادی آن‌ها 3500000
تاریخ مصاحبه Dey 1398
زمان دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته
کل فرايند درخواست تا نتيجه نهايی کمتر از دو هفته