جاب گای را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

معماران تجارت آفتاب

سال تاسیس 2021 1-10 نفر 1 تجربه
نفت و گاز تهران mtaholding.com
میانگین حقوق ماهانه
0 میلیون
0

تجربه مصاحبه در شرکت معماران تجارت آفتاب: با وجود اینکه قبول نشدم اما بهترین مصاحبه ای بود که داشتم

۲ ماه پیش
کارشناس فرآیند
پذیرفته نشدم
نحوه درخواست شغل:
سايت‌های کاريابی
نویسنده این تجربه، 3 تجربه با میانگین امتیاز 3.27 در جابگای ثبت کرده است.

حدود یک هفته بعد از ارسال رزومه، تماس تلفنی گرفتن و بعد از توضیحات درمورد شرکت فرمودن که قراره آزمون گرفته بشه و شرایط ازمون رو توضیح دادند و اینکه زمانش طولانی هست. ازونجایی که من کاغذ و خودکار همراهم نبود لوکیشن شرکت را در واتس اپ فرستادند و فرمودند بخاطر شرایط کرونایی که نمیخوان شرکت زیاد شلوغ بشه مصاحبه ها آخر هفته انجام میشه، این برای من که شاغل بودم خیلی نکته مثبتی بود.
روزی که رزومه میفرستادم با توجه به اسم شرکت اصلا مطمئن نبودم اما بعد از تماس و نحوه دعوتشون حس کردم که شرکت معتبر و خوبی هست.

وقتی رسیدم به دفتر شرکت پذیرایی از تمام شرکت کنندگان رو در کمال احترام انجام دادند و سپس شرایط آزمون رو به شرکت کننده ها توضیح دادند.حدود 10 نفر در اون روز مصاحبه داشتیم و شرایط بهداشتی و فاصله رعایت شده بود. قرار بود اول آزمون علمی و هوش گرفته بشه، بعد آزمون و مصاحبه زبان، بعد آزمون ICDL، بعد مصاحبه فنی و در آخر مصاحبه روانشناسی.

توضیح دادند که بخاطر شرایط کرونا و جلوگیری از انجام چندباره مصاحبه، تصمیم گرفتن تمام مصاحبه ها رو تو یک روز انجام بدن و حتی برای آزمون ICDL هم نیاز نبود به مراکز دیگه مراجعه کنیم چون خودشون کارشناس از بیرون آورده بودند.

کل مصاحبه ها حدود 4 ساعت طول میکشید که در این مدت پذیرایی هم بخوبی انجام میشد.

برخورد مصاحبه کنندگان و کارمندان خیلی خوب بود و در آخر بعد از اتمام مصاحبه ها گفتند که کمتر از دو هفته نتیجه نهایی رو اعلام میکنیم.
در آخر متاسفانه بنده سعادت همکاری با این شرکت را نداشتم اما آرزوی موفقیت برای آنها را دارم چون شرکت حرفه ای و محترمی هستند.

نکات مثبت
اهمیت به دیزاین مدیریت بسیار منظم تیم حرفه ای کار در محیط مطبوع و به‌روز
حقوق پيشنهادی شما 4500000
حقوق پیشنهادی آن‌ها 4000000
تاریخ مصاحبه Dey 1399
زمان دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته
کل فرايند درخواست تا نتيجه نهايی کمتر از دو هفته