جاب گای را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

کارگزاری مفید

سال تاسیس سال نامشخص 1-10 نفر 8 تجربه
مالی و اعتباری تهران www.emofid.com
میانگین حقوق ماهانه
2.9 میلیون
3.6

تجربه مصاحبه در شرکت کارگزاری مفید: مصاحبه استخدام مفید

یک سال پیش
مهندس نرم افزار
پذیرفته شدم و قبول کردم
نحوه درخواست شغل:
نمايشگاه
نویسنده این تجربه، 1 تجربه با میانگین امتیاز 3.00 در جابگای ثبت کرده است.

یادمه رزومه رو در نمایشگاه پر کردم و بعدش باهام تماس گرفتند و به مصاحبه حضوری دعوت شدم. وقتی واسه مصاحبه رفتم کارگزاری مفید اول مصاحبه ی فنی شدم. دو نفر اومدن و پس از سلام علیک  سوالات تخصصی پرسیدند و بعد گفتند بمون تا اگه شد همین امروز مصاحبه ی بعدی را هم انجام بدی و در این فاصله آقای دیگری آمد و ازم خواست اطلاعات شخصیم را در سایت پر کنم و بعد هم یک تست هوش و بعدش یک فرم کتبی با سوالات EQ داد. وقتی تموم شد با یه آقایی برخورد کردم که از منابع انسانی بود و مودبانه گفتگو را شروع کرد و بعد از معرفی خودش، سوالاتی را در موضوعات مختلفی پرسید و بعدش ازم خواست که اگه من هم سوالی دارم بپرسم. من هم در مورد حقوق و مزایا و امکان پیشرفت و ... پرسیدم و ایشون هم پاسخ داد. در حقیقت جوری برخورد کرد که من باهاش یه جورایی احساس دوستی کردم و به من وعده داد که چند روز بعد باهام تماس گرفته میشه برای مصاحبه  با رییس هیات مدیره!

چند روز بعد هم تماس گرفته شد و قرار مصاحبه تنظیم شد. وقتی برای مصاحبه نهایی رفتم با یک آقای جا افتاده و متین و جدی در یک دفتر کار بزرگ و چشم اندازی زیبا برخورد کردم و سوالاتی کرد که احساس کردم جنس مصاحبه از نوع آشنایی و شناخت بیشتر هست و در مورد ساختار شرکت هم توضیحاتی داد و نهایتا به من گفت که می تونم کارمو شروع کنم و باهام هماهنگی انجام خواهد شد.

چند روز بعد هم باهام تماس گرفته شد و قرار گذاشتیم. در روز اول پکیجی به من داده شد که داخلش کتابچه ی راهنمای همکاری بود با یک کتاب دیگه و چند تا هم بروشور شرکت و یک دفترچه یادداشت و اینجوری کار من در مفید شروع شد

نکات مثبت
صبحانه رایگان کار در محیط مطبوع و به‌روز تیم صمیمی
نکات منفی
پایه حقوق کم حقوق ناکافی
حقوق پيشنهادی شما 3500000
حقوق پیشنهادی آن‌ها 3000000
تاریخ مصاحبه Ordibehesht 1397
زمان دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته
کل فرايند درخواست تا نتيجه نهايی کمتر از دو هفته