جاب گای را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

پرشین گیگ

سال تاسیس سال نامشخص 1-10 نفر 1 تجربه
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت تهران PersianGig.com
میانگین حقوق ماهانه
0 میلیون
0

تجربه مصاحبه در شرکت پرشین گیگ: کار در کنار خفن ترین ها

یک سال پیش
برنامه نویس پایتون
پذیرفته شدم اما خودم رد کردم
نحوه درخواست شغل:
سايت‌های کاريابی
نویسنده این تجربه، 2 تجربه با میانگین امتیاز 3.00 در جابگای ثبت کرده است.

حدودا ۲ ۳ ماه پیش با آگهی ای که از پرشین گیگ دیدم برای شرکتشون اپلای کردم. مصاحبش فک میکنم ۲ مرحله طول کشید و همشم با اسکایپ بود.

اگه نمیدونید مدیر این شرکت و برنامه نویس اصلیشون آقای پیام ترکیان یکی از خفن ترین آدماییه که توی عمرتون میتونید باشون هم صحبت شید. البته فقط در حد اسکایپ چون ایشون آمریکا زندگی میکنن. واسه آشنایی بیشتر یه سر به لینکداین ایشون بزنین. 

چند جلسه ای توی اسکایپ با ایشون صحبت میکردم و در همون حال واسه ست کردن زمان ها معمولا با اچ آر شرکتشون هم صحبت میکردم. بعد از اینکه سر قیمت با آقای ترکیان به توافق رسیدیم اچ آرشون برای ست کردن قرار داد باهام تماس گرفتن و کلا حرف از شرایط دیگه ای بود!!!!!!! 

شاید تعجب کنید و بگید مگه میشه رئیس یه شرکت یه چی بگه بعد اچ آر یه چی دیگه ولی تعجب نکنید چون شدنیه. کلا انگار دنبال نیروی مفت میگشت این شرکت اونم بدون بیمه و مزایا و صرفا یه کار ریموت. البته خالی از لطف نیست که بگم واقعا فرصت اینو داشتم که زیر نظر یکی از خفن ترین برنامه نویسا تربیت بشم ولی نکته اینجاس که به چه قیمتی؟؟!! دیگه نه اینقد مفت. بهرحال با توافق نکردن اچ آر با شرایط من کلا همه چی به هم خورد و نتونستم با این شرکت به توافق برسم و از اونروز از به اچ آرای شرکتا به دید بدی نگاه میکنم. دست خودم نیست. 

به هر حال اگه شما هم مث من علاقه به کلاود دارید و با این شرکت به توافق رسیدین به نظرم اول شرایط الان خودتون رو بسنجین و بعد با مقایسه با شرایط کار در پرشین گیگ به یه نتیجه برسید. واسه فسفر سوزوندن خیلی هم مفت کار نکنین حتی اگه اون شرکت پرشین گیگ باشه.

نکات مثبت
کار با آخرین تکنولوژی ها تیم حرفه ای
نکات منفی
عدم دریافت پاداش پایه حقوق کم عدم امنیت شغلی ساعت کاری بالا حقوق ناکافی عدم توازن کار و زندگی بیمه نکردن
حقوق پيشنهادی شما 4000000
حقوق پیشنهادی آن‌ها 3000000
تاریخ مصاحبه Aabaan 1398
زمان دعوت به مصاحبه کمتر از یک ماه
کل فرايند درخواست تا نتيجه نهايی کمتر از دو هفته