جاب گای را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

سرور پارس

سال تاسیس سال نامشخص 1-10 نفر 1 تجربه
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت تهران pars.host
میانگین حقوق ماهانه
0 میلیون
0

تجربه مصاحبه در شرکت سرور پارس: برخورد بسیار غیرحرفه ای مدیر فنی

۴ ماه پیش
کارشناس طراحی سایت
پذیرفته نشدم
نحوه درخواست شغل:
سايت‌های کاريابی
نویسنده این تجربه، 4 تجربه با میانگین امتیاز 2.60 در جابگای ثبت کرده است.

چند وقت پیش برای مصاحبه به منظور پوزیشن طراح سایت در این شرکت دعوت شدم. در آگهی هیچ اشاره ای به تسلط به php و برنامه نویسی بک اند نشده بود و صرفا تسلط به وردپرس و مفاهیم دیجیتال مارکتینگ اشاره شده بود. ضمن اینکه بازه دستمزد بین 5 تا 8 تومن قید شده بود.من تقریبا 4 سال سابقه کار در این حوزه داشتم و حتی به فرانت اند هم تسلط کافی داشتم و با توجه به این موارد توی فرم بلندبالایی که بعد از ورود به شرکت بهم دادن تا تکمیل کنم مبلغ درخواستیم رو 6 تومن قید کردم که کاملا منطقی و معقول بود.

در نهایت بعد از یه مقدار معطلی به اتاق مدیرفنی برای مصاحبه فرستاده شدم. مصاحبه داشت خوب پیش میرفت تا اینکه این آقا چشمش به حقوق درخواستی من توی فرم افتاد . دقیقا در همون لحظه یهو ورق برگشت و ایشون گفت که این حقوق رو ما به کسی میدیم که php هم بلد باشه و خلاصه نزدیک نیم ساعت برای من توجیهات الکی آورد برای اینکه از زیر حقوق درخواستی من در بره و مبلغ رو کاهش بده به زیر 4 تومن!!!!!

از این برخورد بشدت غیرحرفه ای واقعا جا خوردم و به ایشون یادآور شدم که اولا در آگهی هیچ اشاره ای به تسلط به php نشده بود و دوما بازه حقوق رو خود شرکت بین 5 تا 8 تومن توی آگهی نوشته و درخواست من خارج از عرف نبوده و منم دنبال جایی هستم که از نظر سطح درآمدی بالاتر از کار فعلیم باشه و بتونم داخلش پیشرفت کنم. اما ایشون گفتن که پس ما اصلا روی تو نمیتونیم حساب کنیم چون تو بخاطر پول دو روز دیگه ما رو ول میکنی میری. ظاهرا این بزرگوار نمیدونه یکی از دلایلی که افراد دنبال کار جدید میگردن بهبود سطح درآمدیشونه و توقع داشته همه تا روز بازنشستگیشون توی اولین شرکتی که کارشون رو شروع کردن بمونن با همون حقوق اولیه! منم با ناراحتی و عصبانیت بعد از این جمله اتاق رو ترک کردم و بعدا هم توی سایت جابینجا دلیل رد شدنم رو عدم تسلط به php نوشتن.

در مجموع رفتار این شرکت در فرایند مصاحبه بسیار توهین آمیز و غیرحرفه ای و سراسر دروغ و تناقض در مقایسه با آگهی خودشون بود.

نکات مثبت
تقریبا هیچی
نکات منفی
عدم تطابق مهارت های لازم در آگهی و زمان مصاحبه بد قول حقوق ناکافی
حقوق پيشنهادی شما 6000000
حقوق پیشنهادی آن‌ها 4000000
تاریخ مصاحبه Tir 1399
زمان دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته
کل فرايند درخواست تا نتيجه نهايی کمتر از یک هفته