جاب گای را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

ایران هاست

سال تاسیس 1999 51-200 نفر 2 تجربه
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت تهران iranhost.com
میانگین حقوق ماهانه
0 میلیون
0

تجربه مصاحبه در شرکت ایران هاست: مصاحبه کارشناس تبلیغات دیجیتال

۲ سال پیش
کارشناس تبلیغات
هنوز جواب ندادن
نحوه درخواست شغل:
سايت‌های کاريابی
نویسنده این تجربه، 6 تجربه با میانگین امتیاز 3.20 در جابگای ثبت کرده است.

مصاحبه این جور که به نظر میومد تک مرحله‌ای و سنتی بود. وقتی رسیدم اول منشی یه تست تشریحی ازم گرفت و بعد یه فرم طویل بهم داد که پر کنم. سوالات بی ربطی مثل اطلاعات دقیق اعضای خانواده و رسته و درجه و کار محول شده در حین خدمت داخل فرم بود.

چون هنوز درباره کار هیچ صحبتی نشده بود و دقیق نمیدونستم سر چی قراره صحبت کنیم درباره حقوق چیزی ننوشتم. همچنین بخش ضامن رو. منشی اصرار کرد که اگر این دو مورد رو ننویسم مصاحبه همینجا تموم میشه که به اصرار بخش ضامن رو پر کردم. بعد کلی منتظر نشستم و مثل مطب پزشک ها بین مریض من رو فرستادن پیش کسی که نمیدونستم مدیر کدوم قسمته. سوالات رو خوند و با اینکه ۸۰ درصد درست جواب دادم خیلی با تحقیر فقط به اشتباهات اشاره کرد. وقتی بحث حقوق شد و خواستم که درباره کار و مزایا توضیح بده خیلی عجله‌ای و شلخته توضیح داد که اصلا حس خوبی نداشت. در نهایت من ۳.۵ کف حقوق رو پیشنهاد دادم که گفتن اگر میخوای تو لیست کاندیداها بمونی باید کمتر قبول کنی که نکردم و در نهایت خداحافظی کردیم.

تقریبا همه آدمایی که اونجا باهاشون برخورد داشتم رفتارشون نامناسب و تا حدی بی ادبانه بود که از شرکتی با این برندینگ و سابقه انتظار نداشتم.

نکات مثبت
شرکت بزرگ بیمه
نکات منفی
ساعت کاری بالا بی نظمی کاری حقوق ناکافی
حقوق پيشنهادی شما 3500000
حقوق پیشنهادی آن‌ها 2500000
تاریخ مصاحبه Ordibehesht 1398
زمان دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته
کل فرايند درخواست تا نتيجه نهايی کمتر از یک هفته