جاب گای را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

مهندسی پژوهشی فراگستر پویا

سال تاسیس سال نامشخص 1-10 نفر 1 تجربه
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت تهران faragostar.net
میانگین حقوق ماهانه
0 میلیون
0

تجربه مصاحبه در شرکت مهندسی پژوهشی فراگستر پویا: کاملا سرکاری بود

۵ ماه پیش
Front end
پذیرفته نشدم
نحوه درخواست شغل:
سايت‌های کاريابی
نویسنده این تجربه، 1 تجربه با میانگین امتیاز 1.00 در جابگای ثبت کرده است.

بابت اگهی درخواست frontend developer براشون رزومه فرستاده بودم که هفته پیش با من تماس گرفتند و وقت مصاحبه حضوری تعیین شد. رفتم و دیدم مثل مطب دکتر در اتاقی به نوبت نشسته ایم. نوبت من رسید رفتم داخل مدیر گفت شما سابقه کار نداری ما در بخش فنی نمیتونیم شما رو استخدام کنیم ولی در بخش پشتیبانی از مشتری میتونید استخدام شید!!!!! انگار نه انگار که کار من و اموزش من چیز دیگه ای هست و من متقاضی کار در بخش فنی بودم نه خدماتی. توی رزومه هم همه چیز از نداشتن سابقه و اموزش های گذرانده شده ام مشخصه.

با این حال گفتم تا اونجا اومدم کار بخش پشتیبانی را هم ارزیابی کنم ضرر نداره مدیر گفت براتون یوزر پسورد اکانت میفرستیم اما همونم نفرستادن. نمیدونم در این شرایط کرونا چرا باید ۶۰ تومن پول اسنپ بدم برم در اتاقی بسته با افراد متقاضی دیگه به نوبت بنشینم و در نهایت بفهمم همه چیز سرکاری بود. شاید من براشون نیروی مطلوب نبودم ولی اینو همان اول از رزومه من میشد فهمید.

به افرادی که قصد مصاحبه در این شرکت دارند پیشنهاد میکنم قبلش با تماسی تلفنی بابت شرایط دقیق خودشون و تقاضای واقعی شرکت و زمان مصاحبه اختصاصی اتمام حجت کنند چون ظاهرا نظم کاری شرکت و اهمیتش به نیروی انسانی اصلا در اولویت نیست

نکات مثبت
شرکت بزرگ
نکات منفی
هدر دادن منابع بد قول مدیریت ضعیف بی نظمی کاری جلسات بی نتیجه
حقوق پيشنهادی شما 3000000
حقوق پیشنهادی آن‌ها 3000000
تاریخ مصاحبه Aabaan 1399
زمان دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته
کل فرايند درخواست تا نتيجه نهايی کمتر از یک هفته