جاب گای را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

کیان دیجیتال

سال تاسیس سال نامشخص 11-50 نفر 10 تجربه
مالی و اعتباری تهران kiandigital.com
میانگین حقوق ماهانه
9.1 میلیون
2.7

تجربه مصاحبه در شرکت کیان دیجیتال: برنامه نویس بک‌اند

۵ ماه پیش
برنامه نویس بک اند
هنوز جواب ندادن
نحوه درخواست شغل:
ایمیل
نویسنده این تجربه، 2 تجربه با میانگین امتیاز 3.00 در جابگای ثبت کرده است.

فرایند مصاحبه با درخواست استخدام کننده شرکت برای پیوستن من به این شرکت تو لینکداین شروع شد.

من سه مرحله مصاحبه دادم برای سمت برنامه‌نویس بکند.

مصاحبه اول مصاحبه فنی بود و به صورت آنلاین روی اسکایپ انجام شد. مصاحبه گر با خوشرویی و خیلی خوب جزئیات فنی شرکت رو توضیح دادن، و یک سری سوال فنی متداول مصاحبه پرسیدن، مباحثی که البته کاربردی نیست. بعلاوه یک سوال طراحی هم با این هدف که جواب مد نظر خودشون داده بشه پرسیدن و در مقابل جواب‌های دیگه مقاومت می‌کردن و سوال رو محدود می‌کردن. در مجموع مصاحبه خیلی خوب و محترمانه بود ولی سنجش درستی صورت نگرفت.


مصاحبه دوم مصاحبه نیروی انسانی بود که باز هم آنلاین انجام شد. متاسفانه مصاحبه گر فراموش کرده بودن که مصاحبه دارن و با تاخیر زیادی شروع شد. رفتار بسیار خوب و محترمانه، سوالات بسیار خوب برای سنجش مهارت‌های نرم و دیدن نقاط قوت رزومه و در نهایت توضیح خوب در مورد شرایط و مزایای کار و جزئیات قرارداد از نکات این مصاحبه بود. در مجموع به جز مشکل تاخیر، مصاحبه خیلی خوبی بود.


مصاحبه آخر هم با CTO به صورت حضوری توی ساختمون اصلی شرکت انجام شد. مصاحبه با تاخیر بسیار زیاد و آزار‌دهنده‌ای شروع شد. مصاحبه کننده با رفتارهای ناپسندی و بدون هیچ‌گونه آداب معاشرتی مصاحبه رو انجام دادن. وارد اتاق شدن، سوال پرسیدن؛ سوالات بسیار پراکنده، نامنظم و حتی تحقیر‌آمیز؛ در نهایت هم اتاق رو ترک کردن. متاسفانه این بدترین تجربه مصاحبه‌ای بود که من تا امروز داشتم.


در مجموع، نظمی برای روند مصاحبه‌ها وجود نداشت و تو هیچ مرحله‌ای محدودیت زمانی برای نتیجه مصاحبه مشخص نمی‌شد و با جملاتی مثل این که به زودی بهتون خبر می‌دیم، مصاحبه تموم می‌شد.
پوزیشن به روشنی حتی برای مصاحبه‌کننده‌ها مشخص نبود و بری من هم مشخص نشد، حتی معلوم نبود که برای چه تیمی استخدام می‌شم.  و در نهایت بعد از گذشت چند هفته هنوز هیچ جوابی درباره نتیجه روند به من داده نشده. 

حقوق پيشنهادی شما 13500000
حقوق پیشنهادی آن‌ها 0
تاریخ مصاحبه Mehr 1399
زمان دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته
کل فرايند درخواست تا نتيجه نهايی بیشتر از یک ماه