جاب گای را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

مهسان

سال تاسیس سال نامشخص 1-10 نفر 4 تجربه
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت تهران mahsan.co
میانگین حقوق ماهانه
11.3 میلیون
4.5

تجربه مصاحبه در شرکت مهسان: مصاحبه برنامه نویس پایتون - جنگو

۵ ماه پیش
برنامه نویس جنگو
پذیرفته نشدم
نحوه درخواست شغل:
لینکدین
نویسنده این تجربه، 4 تجربه با میانگین امتیاز 2.85 در جابگای ثبت کرده است.

جلسه اسکایپی با نیم ساعت تاخیر شروع شد. قرار بود ساعت 16 باشه که 16:03 دقیقه تماس گرفتن که ببخشید، امکان داره نیم ساعت دیگه جلسه بگذاریم، که من گفتم اوکی و از اینکه اطلاع دادن خوشحال شدم.

اول یه بخش از سوالات رو منابع انسانی پرسیدن، مهم ترینش این بود که آیا قصد ادامه تحصیل و قصد مهاجرت دارم؟ و چقدر حقوق میخواهید و الان چقدر میگیرید. اخرش یه سوال پرسید که اگه میتونستی چندتا قدرت فرازمینی داشته باشی، مثل نامرئی شدن و ... چیو دوست داشتی. که گفتم دوست داشتم مثل خدا باشم و همه چیو از بالا ببینم :) یا نامرئی بشم و برم سوالات امتحانی رو نگاه کنم :)

دوم یک نفر سوالات فنی آکادمیک پرسید. 3 تا سوال در مورد الگوریتم و پیچیدگی زمانی الگوریتم ها پرسید. یکی از سوالات این بود که یه متن داریم و میخواهیم پرانترزهارو بررسی کنیم که آیا پرانتزها درست باز و بسته شده اند، پیچیدگی زمانی این چی میشه؟ بعدی اینکه یک کلمه مثل گرگ از هر طرف گرگ میشه (پالیندورم)، به چه روشی این کلمات رو تشخیص بدیم و پیچیدگی زمانی اش چقدره؟ بعدی یک لیست پیوندی داریم، چطور عنصر وسط رو پیدا کنیم و پیچیدگی زمانی چی میشه؟ چندتا سوال هم در مورد لینوکس و دستوراتش پرسیدن. و چندتا سوال هم در مورد شبکه و تفاوت پروتکل tcp و udp پرسیدن.

سوم یک نفر دیگه سوالات جنگو رو پرسید، از موارد زیر پرسید:

django migrations, authentication backend, python generator , python operator overloading, django bulk create, dockerfile, DRF, JWT, django custom validator, python str method, python repr, python multi threading

من عقیده دارم که این روش مصاحبه دیگه به درد نمیخوره، فقط نباید اینجوری سوال پرسید، چون ممکنه طرف هزار تا مصاحبه رفته باشه و دیگه همه سوالات رو بدونه، اما در عمل تعطیل باشه. من توی دات نت اینقدر مصاحبه رفته بودم که دیگه سوالها برام شوخی بودن. در کل تجربه ی خوبی بود، اما من قبول نشدم :)

نکات مثبت
زمان کاری شناور کار با آخرین تکنولوژی ها شرکت بزرگ بیمه
نکات منفی
حقوق ناکافی
حقوق پيشنهادی شما 100000
حقوق پیشنهادی آن‌ها 0
تاریخ مصاحبه Mehr 1399
زمان دعوت به مصاحبه کمتر از یک ماه
کل فرايند درخواست تا نتيجه نهايی کمتر از یک ماه