جاب گای را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

سفرهای الکترونیک (ایسفر)

سال تاسیس سال نامشخص 1-10 نفر 5 تجربه
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت تهران www.esafar.com
میانگین حقوق ماهانه
5.7 میلیون
2.7

تجربه مصاحبه در شرکت سفرهای الکترونیک (ایسفر): چشم انداز مجموعه‌ای ناقص و بی هدف و غیر متخصص

۵ ماه پیش
مدیر دیجیتال مارکتینگ
پذیرفته شدم اما خودم رد کردم
نحوه درخواست شغل:
سايت‌های کاريابی
نویسنده این تجربه، 2 تجربه با میانگین امتیاز 2.00 در جابگای ثبت کرده است.

من حدود 4 سال پیش (اگر درست یادم باشد، اواسط سال 1395) برای این شرکت رزومه فرستادم. فکر کنم در بدو تأسیس‌شان بود و در کل دو طبقه ساختمان، دو نفر بیشتر حضور نداشتند! کسی که با من مصاحبه کرد، خانم بسیار جوانی بود که تقریباً هیچ اطلاعاتی در زمینه کسب‌وکار (حتی شاخه فعالیت خودشان) و تخصص من نداشت. اتفاقاً آن موقع هنوز بازار رقابت در حوزه سفر و فروش آنلاین بلیت تا این حد داغ نشده بود و یکی دو رقیب بیشتر وجود نداشت که آن‌ها هم در ابتدای راه بودند. 

من بعد از جلسه اول مصاحبه دیگر مراجعه‌ای نکردم و تماسی هم نگرفتمغ چون دریافتم که شرایط کار به هیچ‌وجه فراهم نیست. مشخص بود نه خودشان ساختار و سازمان مناسب و کاملی دارند و نه چشم‌انداز و نقشه راه کاملی و نه سرمایه‌ای هست. می‌خواستند با یکی دو نفر سروته قضیه را هم بیاورند و طبعاً مدتی بعد هم به بهانه این‌که کارآیی ندارند، عذرشان را بخواهند و بروند سراغ نفرات بعدی (چون مثل روز روشن است که یک نفر هر چقدر هم که متخصص و کوشا باشد، بالاخره بیشتر از 24 ساعت در شبانه‌روز که وقت ندارد! واحد دیجیتال مارکتینگ نیازمند تیم کامل در زمینه محتوا و سئو و کمپین و ... است)؛ نظیر چنین مجموعه‌هایی را به‌وفور مشاهده کرده‌ام. 

خوشبختانه فکر می کنم حدسم درست بود و آینده نشان داد که این شرکت نتوانسته چه در زمینه برندینگ موفق باشد چه در رقابت با سایر مجموعه‌ها، حتی اندک سهم‌بازاری کسب کند....

نکات منفی
نداشتن نقشه راه عدم تخصص نبود سازمان منسجم و کامل شرکت کوچک
حقوق پيشنهادی شما 3500000
حقوق پیشنهادی آن‌ها 3000000
تاریخ مصاحبه Amordaad 1395
زمان دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته
کل فرايند درخواست تا نتيجه نهايی کمتر از یک هفته