جاب گای را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

کروز

سال تاسیس سال نامشخص 1-10 نفر 3 تجربه
خودروسازی تهران crouse.ir
میانگین حقوق ماهانه
0 میلیون
0

تجربه مصاحبه در شرکت کروز: تجریبه مصاحبه زشت و غیر حرفه ای

۶ ماه پیش
System Admin
پذیرفته نشدم
نحوه درخواست شغل:
سايت‌های کاريابی
نویسنده این تجربه، 2 تجربه با میانگین امتیاز 3.00 در جابگای ثبت کرده است.

روز قبل از مصاحبه باهام تماس گرفتن که دقیقا همین جمله بود گفتن "سلام از کروز تماس میگیرم فردا برای مصاحبه بیا به این آدرسی که میگم" منم گفتم باشه چون واقعا تایم داشتم برای فردا. روز مصاحبه با نیم ساعت انتظار بدون دلیل منو به اتاق مصاحبه صدا زدن و شخص مصاحبه کننده که سرپرست تیم بود با یه سلام خشک و خالی اومد نشست جلوم و با موبایلش بازی کرد و شخص دیگه که حکم مدیر ارشد رو داشت توی سالن میچرخید و سر به سر کارمنداش میزاشت. بعد اومد نشست و بدون معرفی و مقدمه گفت کجا کار کردی و چیکارا کردی منم از سیر تا پیاز توضیح دادم و شروع کرد به پرسیدن سوالات فنی و تخصصی عجیب غریب بی مورد .فقط چیزی نمونده بود در مورد لوله کشی آب و فاضلاب و نصب کولر و ... ازم سوال کنه که به اونجاها نکشید و من خودم با حرفام متوجش کردم میدونم تو از من خوشت نیومده چون منم اصلا ازت خوشم نیومده و حتی با حقوق بالاتر از این هم حاضر به کار کردن در اینجا نیستم. جایی که نه راه رسم و مصاحبه کردن رو بلده و نه ادب رو رعایت میکنه(مصاحبه به نظر من 2 طرفه هستش و کارجو خکم مهمان رو داره توی روز مصاحبه و نباید باهاش برخوردی بشه که ناراحت بشه. حتی اگر 1 درصد هم با نایز کارفرما مطابقت نداشته باشه). بماند که وسط حرفاش آدم رو تحقیر میکرد و تاکید میکرد که من خیلی خوبم و تو اصلا خوب نیستی و شرکت فعلی که توش کار میکنی داغونه (کلمه داغون رو بکار برد واقعا).

شرکت یه جو خیلی خیلی خشک دولتی طور داره و اصلا به درد کار کردن افراد جوان و پر جنب و جوش کاری نمیخوره از نظر من و خیلی از دوستانم.

حقوق هم که تا در مورد حقوق فعلی شرکتم حرف زدم احساس کردم یه سکته ناقص زدن و همون موقع فهمیدم اینا پول بده هم نیستن. پول میدن ولی یه حقوق معمولی و مثل تراکتور کار میکشن.

نکات مثبت
بیمه تکمیلی شرکت بزرگ بیمه
نکات منفی
مدیریت بی ثبات حقوق ناکافی پایه حقوق کم ساعت کاری بالا جلسات بی نتیجه عدم توازن کار و زندگی عدم کنترل اعصاب هدر دادن منابع
حقوق پيشنهادی شما 9000000
حقوق پیشنهادی آن‌ها 5000000
تاریخ مصاحبه Mehr 1399
زمان دعوت به مصاحبه کمتر از یک ماه
کل فرايند درخواست تا نتيجه نهايی کمتر از یک هفته