جاب گای را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

نایزک

سال تاسیس سال نامشخص 1-10 نفر 1 تجربه
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت تهران nizek.com
میانگین حقوق ماهانه
0 میلیون
0

تجربه مصاحبه در شرکت نایزک: روند عجیب مصاحبه!

۶ ماه پیش
طراح رابط کاربری UI & UX
پذیرفته شدم اما خودم رد کردم
نحوه درخواست شغل:
لینکدین
نویسنده این تجربه، 4 تجربه با میانگین امتیاز 3.00 در جابگای ثبت کرده است.

اول اینکه خودم هم متوجه نشدم مصاحبه چند مرحله داشت

مصاحبه اول با مدیر عامل و حضور نیروی منابع انسانی به صورت اسکایپی بود و قرار شد در صورت تایید مرحله اول برای مصاحبه فنی باهام تماس بگیرند. بعد از چند روز خودم تماس گرفتم تا از نتیجه مرحله اول باخبر بشم و گفتند بهم اطلاع میدن چون هنوز مصاحبه با چند کامدیدای دیگه باقی مونده. به فاصله یک روز تماس گرفتند و گفتند من رو برای پوزیشن درخواستی تایید کردند و برای امضای قرارداد NDA به شرکت برم!! من گفتم هنوز مصاحبه فنی انجام نشده و از کجا می‌دونن من برای این پوزیشن مناسب هستم و خودم هم کلی سوال در مورد روال کاریشون داشتم، گفتند مدیر واحد رزومه و پورتفولیوی من رو دیده و تایید کرده، در آخر به درخواست خودم مصاحبه فنی اسکایپی ترتیب داده شد و ظاهرا این من بودم که مصاحبه می‌کردم چون عملا سوال خاصی از من در اون جلسه نپرسیدن ولی به سوالات من کامل و دوستانه پاسخ دادن اما من چون بین دوتا شرکت باید تصمیم می‌گرفتم ازشون خواستم قبل از امضای قرارداد به شرکت مراجعه کنم تا از نزدیک با فضای کاری و افراد آشنا بشم و صحبت‌های نهایی و حقوق رو با مدیرعامل داشته باشم. روزی که رفتم بیشتر نیروها مشغول دورکاری بودند و وقتی رسیدم از من خواستند با مدیر واحد دوباره مصاحبه فنی داشته باشم اونم اسکایپی، یعنی من در شرکت بودم و مدیر در منزل و ازم می‌خواست روی پروژه‌ها و صفحات پورتفولیویی که در دسترسم نبودن پای تلفن صحبت کنم که عملا مقدور نبود و کلا هم این مصاحبه باید قبل از همه این مراحل و حداقل روزی که خودم درخواست مصاحبه فنی دادم انجام می‌گرفت! بعد از اتمام تماس هم به من گفتن حالا بعدا بهتون نتیجه رو خبر می‌دیم در حالی که من برای صحبت‌های نهایی و امضای قرارداد اونجا بودم نه مصاحبه فنی بدون هماهنگی!!

در آخر با دیدن این رویه و اینکه گفتن در طول دوران آزمایشی که سه ماه بود بیمه نمی‌کنن و قرارداد هم نمی‌بندن تصمیم به عدم همکاری گرفتم.

نکات مثبت
زمان کاری شناور کار با آخرین تکنولوژی ها کار در محیط مطبوع و به‌روز اهمیت به دیزاین حقوق خوب تیم جوان و با انگیزه
نکات منفی
مدیریت بی ثبات جلسات بی نتیجه
حقوق پيشنهادی شما 8000000
حقوق پیشنهادی آن‌ها 8000000
تاریخ مصاحبه Amordaad 1399
زمان دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته
کل فرايند درخواست تا نتيجه نهايی کمتر از دو هفته
بسیار عالی ... فقط برای من عجیبه چرا اینقدر مصاحبه شما بی برنامه انجام شده 🧐 چون من حدودا ا سال پیش به عنوان برنامه نویس که اومدم اینجا ۳ ۴ مرحله استاندارد برای مصاحبه تدارک دیده شده بود و حتی دو مرحله یکی حضوری و یکی اسکایپی مصاحبه فنی با cto داشتم که کاملا متفاوت و میزان سختیش برنامه ریزی شده بود ... تو این مدت که اینجا مشغولم تجربه جالبی بوده و پیشنهاد میکنم به اکثرا
۲ ماه پیش