جاب گای را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

اسنپ فود

سال تاسیس سال نامشخص 51-200 نفر 12 تجربه
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت تهران snappfood.ir
میانگین حقوق ماهانه
4.5 میلیون
1.8

تجربه مصاحبه در شرکت اسنپ فود: مصاحبه front-end developer

۷ ماه پیش
Front end
پذیرفته نشدم
نحوه درخواست شغل:
سایر
نویسنده این تجربه، 1 تجربه با میانگین امتیاز 4.00 در جابگای ثبت کرده است.

برای سمت front-end developer سه مرحله مصاحبه دادم، مرحله اول مصاحبه فنی با تیم لید فرانت بود که سوال های js پرسیدن و سوال ها جوری بود که متوجه بشن مفهوم رو مسلط هستید، هیچ سوالی در مورد react پرسیده نشد و گفتن برای سنجش توانایی react تست تکنیکال رو باید انجام بدم.بعد منابع انسانی باهام هماهنگ کردن و تست رو برام فرستادن که باید توی 5 ساعت انجام میدادم، یک فایل pdf شامل api ها و توضیحات مربوطه برام ایمیل شد، ترکیبی از react، redux و sass.

بعد از گذروندن این مرحله با مدیر منابع انسانی مصاحبه انجام شد که در مورد محیط کاری و ویژگی های کاری و حقوق مدنظرم صحبت کردیم.(مزایای شرکت: در دوران کرونا دورکار هستن و قبل اون صبحانه و نهار رو شرکت میداد در دوران دور کاری اکانت اسنپ فود کارمندان شارژ میشه و بعد از سه ماه هم کارمندان بیمه تکمیلی رایگان دارن.)

 بعد از سه روز هم تماس گرفتن و یک مصاحبه(به عنوان آخرین مصاحبه) با مدیر محصول اسنپ فود باهام ست کردن.

مصاحبه با تاخیر 30 دقیقه ای شروع شد و گفتن چون مرحله فنی رو پاس کردم این مصاحبه فقط جنبه آشنایی با مدیر محصول رو داره، در مورد تیم ها و فرآیند کاری توضیح دادن و ازم در مورد سوابق کاری/تحصیلی پرسیدن و تقریبا 20 دقیقه طول کشید.

در نهایت کل فرایند مصاحبه دو هفته طول کشید که ایمیل زدن و ریجکت شدم.

در مورد مصاحبه فنی، خیلی مصاحبه خوبی بود سوال عجیب غریبی پرسیده نشد، ولی سوالات جوری مطرح میشد که حتما باید روی مفاهیم js تسلط داشته باشید.

تست فنی به نظرم برای مشخص شدن سطح برنامه نویسی یکم طولانی بود ولی خوب تمام موارد مربوط به ریکت رو شامل میشد.

مصاحبه با منابع انسانی خوب بود، بسیار محترمانه برخورد کردند و تمام سوالات من رو طی این دو هفته مسيولانه پیگیری کردن و  جواب دادن.

تنها نکته ای منفی ایمیل تمپلیت گونه ای بود که برای ریجکت شدن برام فرستادن چون من انتظار داشتم فیدبک بهم بدن و دلیل ریجکت شدنم رو بگن که متاسفانه این گونه نبود.


نکات مثبت
زمان کاری شناور تیم حرفه ای صبحانه رایگان شرکت بزرگ
حقوق پيشنهادی شما 9000000
حقوق پیشنهادی آن‌ها 0
تاریخ مصاحبه Shahrivar 1399
زمان دعوت به مصاحبه کمتر از دو هفته
کل فرايند درخواست تا نتيجه نهايی کمتر از دو هفته