جاب گای را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

بس

سال تاسیس سال نامشخص 1-10 نفر 1 تجربه
تولید و صنایع تهران iranbath.com
میانگین حقوق ماهانه
0 میلیون
0

تجربه مصاحبه در شرکت بس: تجربه مصاحبه بسیار بد

۷ ماه پیش
طراح گرافیک
پذیرفته نشدم
نحوه درخواست شغل:
سايت‌های کاريابی
نویسنده این تجربه، 7 تجربه با میانگین امتیاز 2.26 در جابگای ثبت کرده است.

شرکت آوندفر که یکی از برند هاش بس هست خارج از شهر کرج و توی یک شهرک صنعتی واقع شده. صبح ساعت نه باهام تماس گرفتن و خانمی که شت خط بود خودش رو مدیر واحد آی تی معرفی کرد و بعد از تعجب من و سوالم که من بعنوان طراح گرافیک باید با واحد آی تی کار کنم؟!! ایشون حرفم رو تایید کرد و گفت میتونی همین الان بیای مصاحبه؟! متاسفانه سریع هیجانی تصمیم گرفتم و قبول کردم و خیلی سریع رفتم.

بعد از رسیدن به شرکت که در انتهای یک کوچه بن بست بود دیدم چند نفر خانم و آقا (مثل زمانیکه افراد برای آزمون گواهینامه رانندگی توی خیابون سردرگم وایمیستن) ایستادن. من بی توجه رفتم جلو و زنگ زدم و صدایی از آیفون بهم گفت توی کوچه منتظر باشید تا صداتون کنم!!!!

بعد از ده پونزده دقیقه رفتم داخل اتاق نگهبانی و بهم فرم دادن (که باز هم از همان فرم های غیر استاندارد درخواست اطلاعات شخصی و خصوصی خودم و اعضای خانواده و کسانی که با من آشنا هستند اما با من نسبتی ندارن!)

بعد یک نفر من رو تا یک ساختمونی (که یکی از چند ساختمون اون محوطه بود) راهنمایی کرد.

 وارد یه اتاق دو در سه شدم که چهار نفر جلسه داشتن که البته ترکیبی از دعوا و شوخی خنده و ریسه رفتن بود و یه ربع نشستم رو صندلی (جلوی یه آدم مریض که زل زده بود به بدن من و من تا نگاهش میکردم روشو میکرد سمت همکارای در حال بحثش) تا اونها یه فلش پیدا کنن.

من منتظر بودم یکی بیاد منو صدا کنه و ازین اتاق برم و باهام مصاحبه کنه و صحبت کنه، اما یکی نفر از اون جمع بدون مقدمه گفت بشینم جای همون شخص مریض و عکس های داخل فلش رو توی فتوشاپ بازکنم و دو تا اتود خیلی زمان بر براشون بزنم.

و اون شخصی که به من بصورت آزار دهنده ای زل زده بود مجددا روبروم نشست و به کارش ادامه داد. در حین کارم که حدود بیست دقیقه ای طول کشید چهار پنج بار بلند شد اومد بالای سرم ایستاد و سرش رو خم کرد که مثلا بهتر ببینه دارم چکار میکنم.

به قدری سر و صدا و داد و فریاد کنار گوشم بود و تحمل اون فرد برام سخت بود که وسط کارم دیگه نتونستم این جو تهوع آور رو تحمل کنم و گفتم ببخشید من تمایلی ندارم تو این محیط کار کنم و کیفمو برداشتم و اومدم بیرون.

نکات منفی
مدیریت ضعیف بی نظمی کاری هیزی کارکنان عدم استفاده از ماسک
حقوق پيشنهادی شما 5000000
حقوق پیشنهادی آن‌ها 0
تاریخ مصاحبه Shahrivar 1399
زمان دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته
کل فرايند درخواست تا نتيجه نهايی کمتر از یک هفته