جاب گای را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

کافه بازار

سال تاسیس سال نامشخص 201-500 نفر 11 تجربه
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت تهران cafebazaar.ir
میانگین حقوق ماهانه
10 میلیون
4.5

تجربه مصاحبه در شرکت کافه بازار: مصاحبه برنامه نویس اندروید

۷ ماه پیش
برنامه نویس اندروید
پذیرفته نشدم
نحوه درخواست شغل:
سايت خود شرکت
نویسنده این تجربه، 1 تجربه با میانگین امتیاز 4.00 در جابگای ثبت کرده است.

کلا 2 بار برای این پوزیشن اقدام کردم. فرایندشون این شکلیه که اول رزومه میفرستید و اگر قبول شدید یه تسک بهتون میدن که یه هفته انجام بدید و اگر اونو هم اوکی بودید میرید برای مصاحبه فنی و اگر اونم خوب باشید میرید برای مصاحبه فنی عملی و بعدش هم فک کنم نیروی انسانی.
دفعه اول که اپلای کردم بعد از فرستادن تسک بهم اطلاع دادن که رد شدم و دلیلیشو نگفتن و بهشون ایمیل زدم و در حد اینکه یه سری تکنولوژی ها رو باید استفاده میکردم که نکردم و اینجا خب باعث شد برم اونا رو یاد بگیرم. دفعه دوم تسکی که محول کرده بودن رو انجام دادم و بعدش اوکی بود و قرار مصاحبه ست کردیم. مصاحبه طولانی بود اما از این نظر مشکلی نداشت. بخاطر شرایط کرونا مصاحبه انلاین برگزار شد. سوالات از ریز و درشت اندروید و جاوا و مسایل الگوریتمی بود و خیلی ریز میشدن در حدی که چند تا سوالی که پرسیدن و اصلا هیچ ایده ای نداشتم چیه جوابشون رو فقط توی داکیومنتیشن اندروید پیدا کردم :) یکی از مصاحبه کننده های وقتایی که جواب دقیق روو نمیدونستم میخندید و به شدت ذهنیتم بد شد ( خب دوست عزیزی که مصاحبه میکنی، درسته که الان رشدی و چندین سال سابقه داری اما خودت هم این مرحله رو پشت سر گذاشتی پس دلیل برای خندیدن وجود نداره). اخر سر بیشتر روی نقاط ضعفم تمرکز کردن و نقاط مثبت روو اصلا نادیده گرفتن و رد شدم اما باز هم دلیلی رد شدنم رو نگفتن.
میدونم که فرهنگ سازمانی خوبی داره و یکی از شرکتای خوب ایرانه اما تجربه بد من از مصاحبه این شد که با وجود پیشترفت در کارم دیگه براشون رزومه نفرستم.

نکات مثبت
حقوق خوب مدیریت بسیار منظم شرکت بزرگ
نکات منفی
رفتار زننده مصاحبه_سختگیرانه
حقوق پيشنهادی شما 0
حقوق پیشنهادی آن‌ها 0
تاریخ مصاحبه Shahrivar 1399
زمان دعوت به مصاحبه کمتر از یک ماه
کل فرايند درخواست تا نتيجه نهايی بیشتر از یک ماه