جاب گای را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

نگین تبلیغات

سال تاسیس سال نامشخص 1-10 نفر 2 تجربه
تبلیغات، بازاریابی و برندسازی تهران www.neginadv.com
میانگین حقوق ماهانه
3.5 میلیون
1.4

تجربه مصاحبه در شرکت نگین تبلیغات: تجربه دلپذیری از مصاحبه‌ها داشتم که البته منجر به همکاری نشد

۷ ماه پیش
دیجیتال مارکتینگ
پذیرفته شدم اما خودم رد کردم
نحوه درخواست شغل:
سايت‌های کاريابی
نویسنده این تجربه، 2 تجربه با میانگین امتیاز 4.00 در جابگای ثبت کرده است.

مهر - آبان 97 برای واحد دیجیتال مارکتینگ این مجموعه رزومه فرستادم. با 18، 19 سال تجربه در زمینه تبلیغات آفلاین و آنلاین، همه شرکت های فعال در این صنعت را به اجمال می‌شناختم. جلسه اول مصاحبه‌م با آقای جوانی بود؛ ظاهراً یکی از مدیران (احتمالاً مدیر دیجیتال مارکتینگ) که فرد باشخصیتی بود و در عین سن و سال نه چندان زیاد، تجربه خوبی در زمینه تبلیغات داشت و خیلی زود به زبان مشترک رسیدیم و درباره شرکت‌ها و اشخاصی در تبلیغات صحبت کردیم و ایشان کاملاً از توان‌مندی من اطمینان پیدا کرد. لذا گفت از نظر من توانایی فنی‌تان مورد تأیید است و حالا باید با مدیر منابع انسانی درباره قواعد سازمانی مصاحبه دومی داشته باشید. ایشان هم خانم جوانی بودند بسیار مؤدب و خوش‌برخورد، که سر همه موارد کاری و مالی به توافق متقابل دست یافتیم. در نهایت گفتند شما و یکی دو نفر دیگر که تأیید مقدماتی شده‌اید، باید یک مصاحبه نهایی با مدیرعامل داشته باشید و ایشان فرد نهایی را انتخاب کند. 
چند روز بعد خود همان خانم مدیر منابع انسانی تماس گرفتند و زمان جلسه با مدیرعامل را قطعی کردند. مدیرعامل مجموعه هم خانمی بودند اندکی مسن‌تر، ایشان هم بسیار خوش‌رفتار و در مورد برخی مسائل ضخصی و حرفه‌ای و سوابق کاری و استراتژی‌ها و برنامه‌هایم در صورت ورود به شرکت‌شان،  پرسش‌های مرسومی داشتند و گفت‌وگوی راضی‌کننده‌ای داشتیم. در نهایت، یکی دو روز بعد همان خانم مدیر منابع انسانی تماس گرفتند و گفتند شما از بین همه کارجوها پذیرفته شده‌اید. بیایید و کارتان را شروع کنید. 
من همزمان با یکی دو مجموعه دیگر هم مصاحبه کرده‌ و پذیرفته شده بودم و همه آن‌ها نیز مرتب تماس می‌گرفتند که زودتر بیا و شروع کن. هر کدام نقتط ضعف و قوتی داشتند که مرا در انتخاب مردد کرده بود. نگین به‌خاطر مرتبط بودن با حوزه تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ، کاملاً همسو با علایق و تخصصم بود؛ اما اولاً قرار گرفتن در منطقه پرترافیک جردن یکی از نقاط ضعفش بود و دیگر این‌که مشخص بود شرکت بزرگ و شلوغی است با چارت سازمانی و اهمیت به عناوین کارشناس و مدیر و ...، لذا واقعاً چندان جذاب نبود با فردی کم‌سن‌تر از خودم با تجربه و توانایی تخصصی برابر، به‌عنوان مدیر بالاتر از خودم کار کنم. همچنین محیط و فضای شرکت Flat و بسیار شلوغ و تنگ به‌نظر می‌رسید و افراد چسبیده به هم پشت میزهای رو به دیوار بدون کوچک‌ترین Privacy کار می‌کردند؛ چیزی که تحملش برایم آسان نیست و تمرکزم را به‌هم می‌زند. 
در نهایت، به‌جای این مجموعه، شرکت «تجارت مجازی اوکسین» را انتخاب کردم که عنوان‌ شغلی‌اش مدیریت بود در مجموعه‌ای تازه‌تأسیس و نه‌چندان بزرگ. انتخابی که البته یکی از بزرگ‌ترین اشتباه‌های زندگی‌ام بود و طی دو سال بعد، تلخ‌ترین تجربه‌های کاری‌ام را رقم زد و تجربه‌های دیگران از آن را هم می‌توانید همین‌جا (https://jobguy.ir/company/oxin-virtual-trade) بخوانید. 

نکات مثبت
شرکت بزرگ حقوق خوب تیم جوان و با انگیزه تیم صمیمی
نکات منفی
چارت و سلسله مراتب سازمانی بروکراتیک (مخل چابکی و تمرکز مجموعه‌های فرهنگی هنری و تبلیغاتی) محیط شلوغ و فشرده دفتر
حقوق پيشنهادی شما 4500000
حقوق پیشنهادی آن‌ها 4500000
تاریخ مصاحبه Mehr 1397
زمان دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته
کل فرايند درخواست تا نتيجه نهايی کمتر از دو هفته