جاب گای را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

لایتک دانشگاه صنعتی شریف

سال تاسیس سال نامشخص 1-10 نفر 1 تجربه
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت تهران laitec.sharif.edu
میانگین حقوق ماهانه
0 میلیون
0

تجربه مصاحبه در شرکت لایتک دانشگاه صنعتی شریف: نمادی از وقاحت و خودبزرگ‌بینی افراطی ...

۷ ماه پیش
مدیر دیجیتال مارکتینگ
پذیرفته شدم اما خودم رد کردم
نحوه درخواست شغل:
سايت‌های کاريابی
نویسنده این تجربه، 1 تجربه با میانگین امتیاز 1.00 در جابگای ثبت کرده است.

بعد از گذشت حدود دو سال، تنها حسرت و دریغ و پشیمونی‌م اینه که چرا اون خانم و آقایی رو که باهام مصاحبه کردن، زنده گذاشتم و حئاقل با چک و لگد ازشون خداحافظی نکردم. هنوزم وقتی مصاحبه‌م رو با این شرکت یادم میاد، خشم همه وجودمو میگیره. برای شغل مدیریت دیجیتال مارکتینگ نیرو میخواستن و یادمه که همون موقع در محل کارم برای همن شغل 3 میلیون میگرفتم و طبعاً انتظار افزایش داشتم. اولاً که چنان از موضع بالا حرف میزدن که انگار خود مایکروسافته. شرح وظایفی هم که گفتن، دقیقا انتظار داشتن وظیفه آبدارچی و مدیرعامل و مدیر دیجیتال مارکتینگ و حسابدار و گرافیست و مدیر منابع انسانی و دربون و مدیر فروش و پشتیبانی و توالت‌شور رو یک نفری انجام بدم؛ باقی اوقتم در منزل هم باقی کاراشونو. آخرش هم فرمودن ما دو تومن در نظر گرفتیم واسه این کار و حالا اگه خوب کار کنین و با پاداش و اضافه‌کاری و .... ممکنه به 2/5 میلیون هم برسه. واقعا نمیدونستم با این میزان وقاحت چه برخورد و عکس‌العملی داشته باشم. فقط کیفمو برداشتم و زدم بیرون. 
شبیه چنین اتفاقی البته چند مرتبه دیگه هم در مورد شرکتهای دیگری که پیشوند و پسوند شریف در اسم‌شون هست و نزدیک این دانشگاه واقع شده، پیش اومده برام؛ چون همگی فکر میکنن که آسمون سوراخ شده و اونا افتاده‌ن روی زمین! ولی این یکی (لایتک) دیگه اوج و قله تبختر و خود بزرگ بینی و بی‌شرمی و وقاحت بود.

نکات منفی
ساعت کاری بالا پایه حقوق کم عدم توازن کار و زندگی عدم کنترل اعصاب حقوق ناکافی ادعا در حد عجیب و غریب و غیرقابل‌باور شرح وظایف نامشخص و خارج از عرف و بی از قاعده خود بزرگ بینی افراطی مدیران مصاحبه کننده انتظارات بی‌پایه و اساس و بی‌منطق از کارجو
حقوق پيشنهادی شما 3500000
حقوق پیشنهادی آن‌ها 2000000
تاریخ مصاحبه Mehr 1397
زمان دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته
کل فرايند درخواست تا نتيجه نهايی کمتر از یک هفته