جاب گای را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

ارکید فارمد

سال تاسیس سال نامشخص 1-10 نفر 5 تجربه
خدمات درمانی، پزشکی و سلامت تهران www.orchidpharmed.com
میانگین حقوق ماهانه
4.8 میلیون
3.1

تجربه مصاحبه در شرکت ارکید فارمد: بی نظمی و نگاه از بالا به پایین

۸ ماه پیش
برنامه نویس بک اند
پذیرفته نشدم
نحوه درخواست شغل:
سايت‌های کاريابی
نویسنده این تجربه، 1 تجربه با میانگین امتیاز 3.00 در جابگای ثبت کرده است.

شرکت ارکید فارمد در محله ونک قرار دارد و نزدیک به ایستگاه BRT می باشد.

در کمتر از یک هفته، من برای مصاحبه توسط HR دعوت شدم. رفتار مسئول HR بسیار محترمانه بود و در تمامی مراحل مصاحبه من رو همراهی کردند.

در ابتدا ایشان من رو به طبقه HR بردند و در انجا یک تست روانشناسی DISC از من گرفتند سپس نتیجه تست رو چاپ کردند و من رو به طبقه IT همراهی کردند. متاسفانه، یکی از موارد بسیار بد این شرکت که هنگام ورود به طبقه IT متوجه ان خواهید شد، محیط تنگ، تاریک و خفه این شرکت می باشد به طوری که اگر ترس از محیط بسته داشته باشید، احتمالا کار کردن برای شما بسیار سخت خواهد بود.


من به مدت 45 دقیقه در اتاق مصاحبه منتظر مصاحبه کننده نشسته بودم، سپس مصاحبه کننده تشریف اوردند. فرد مصاحبه کننده از دانش بالایی تئوری بالایی برخوردار بود، اما متاسفانه ایشان صرفا به جنبه تئوری مباحث اشنا بودند و با اینکه بنده تقریبا به تمامی سوالات چه در زمینه تئوری و چه زمینه عملی با توضیحات کامل جواب دادم اما در نهایت ایشان فقط به همان جواب تئوری اهمیت میدادند و متوجه قسمت عملی جواب ها نمی شدند. ایشان در زمینه های DDD، Event Sourcing، CSharp، Design Patterns، TDD، Microservices پرسیدند. مصاحبه کننده بیشتر سعی به پرسیدن سوالات نامرسوم و گمنام داشت، به طوری که بعد از مدتی مصاحبه کننده به قصد کم اهمیت دادن دانش و کوچک نشان دادن شما عمل میکرد. در اخر مصاحبه با رفتار زشت مصاحبه کننده مواجه شدم: ایشان برگه رزومه مرا که تا بحال نخوانده بود رو برداشت و شروع به شمردن سال های تجربه کرد و با حالتی خندان گفتند "شما تجربه ات خیلی کمه و  فقط این همه سال کار کردی ؟!". در حالی که تجربه بنده حدود 5 سال کار در شرکت ها بود و 3 سال به صورت فریلنسر.


پیشنهاد میکنم، اگر تجربه و دانش بالایی دارید قطعا برای کار کردن شرکت های بسیار بهتری وجود دارد.حقوق پيشنهادی شما 10000000
حقوق پیشنهادی آن‌ها 5000000
تاریخ مصاحبه Dey 1398
زمان دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته
کل فرايند درخواست تا نتيجه نهايی کمتر از یک ماه
بنده هم مصاحبه رفتم بار اول دو بخش مختلف شرکت بعنوان technical lead منو دعوت کردند ظاهرا یکی از بخشها منابع انسانی را دور زده بود و اینا سر لج و لج بازی داخلی منو دعوت نکردند! اما وقتی ناچار به دعوت بنده شدند بعد از بک مصاحبه که طرف دنبال برخ کشیدن خودش بود و خودش بیرون سمینار آموزشی همین مفاهیم مورد سوال را میداد وقتی دید نمیتونه از پسم بربیاد گفت حقوقم بالاست! انگار نمیتونست اینو از اول بگه و ففط دنبال مشتری برای سمیناراش بود
۸ ماه پیش