جاب گای را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

حساب سازان نیک اندیش

سال تاسیس سال نامشخص 1-10 نفر 1 تجربه
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت اصفهان
میانگین حقوق ماهانه
0 میلیون
0

تجربه مصاحبه در شرکت حساب سازان نیک اندیش: حضرات جواب ندادند !

۹ ماه پیش
برنامه نویس بک اند
هنوز جواب ندادن
نحوه درخواست شغل:
سايت‌های کاريابی
نویسنده این تجربه، 3 تجربه با میانگین امتیاز 3.00 در جابگای ثبت کرده است.

یک مرحله مصاحبه فنی بود با اسکایپ که سر موقع انجام شد (اینی که میگم برای ۱ ماهه پیشه حدودا !) . انسان شریفی بود مسوول فنی و سوالای خوبی هم پرسید و میتونم بگم ۹۰ درصدش رو پاسخ دادم . ایشون تایید کرد بُعد فنی من رو ، و معرفی کرد به مسوول منابع انسانی که فرداش تماس گرفتن و قراری رو گذاشتن برای مصاحبه با HR . دفترشون رو به روی مجموعه کوروش بود توی ستاری و داشتن دفتر رو جا به جا میکردن به کاشانی . صبح رفتم تو شرکت دیدم دارن وسایل رو جمع میکنن که برن . مسوول منابع انسانی اومد و نشستیم و یه ۴۵ دقیقه ای صحبت کردیم . انسان خوبی به نظر میومد . حقوقو ۷ گفتم . ایشون گفت برای دوره آزمایشی یک ماهه ۶ تقدیم میکنم و در ضمن یه بازه ۱ هفته ای قبل این هست که شما میای دفتر ما تا ببینی اصن از فضا خوشت میاد یا نه . هیچ تسکی هم نداری و هر موقع دلت خواست میتونی بیای و بری . فقط باید قرار داد NDA رو امضا کنی.اینش خوب بود به نظرم .قرار داد رو حداقل حقوق میبستن و بیمه و سنوات و عیدی رو هم متناسب با همون پرداخت میکردن. به گفته خودشون دو دفتره بودن . حدود ۱ ساعت شناوری داشتن اگر اشتباه نکنم . سایت payment24 رو اینا نوشته بودند که شریکی داشتند و باهاش به توافق نرسیدن و ازش جدا شدند و سایت افتاد دست ایشون و به وضع فعلی دچار شد ! بین ۵۰ تا ۱۰۰ تومن هم سفته میگرفتن با توجه به نوع کار . در زمینه های مالی کار میکردن و به قول خودشون کارشون حساس بود و برای همین اینقدر سفته میگرفتن.  گفتم اگر اجازه بدید ظرف هفته آینده بهتون خبر بدم چون چند جا دیگه هم مصاحبه دارم ایشون خیلی محترمانه قبول کرد . تا اینجاش همه چی خوب بود . 

بعد ۴ الی ۵ روز تصمیم گرفتم که برم اونجا . قرار بود به مسوول فنی اطلاع بدم . زنگ زدم که آقا میام . ایشون گفت بگذارید من با HR هماهنگ کنم. هماهنگ کرد بعد گفت ما غیر از شما با چند نفر دیگه هم مصاحبه کردیم و میخواهیم از بین شما انتخاب کنیم . (حدسم این بود سر حقوق به چالش کشیده شدن) اگه میشه نمونه کد بفرستین بعد خبرتون میکنیم. فرستادم و هنوز که هنوزه تماس نگرفتن . (بعد از گذشت ۱ ماه)

ببینید اصن مهم نیست تایید شدم یا نه ولی به نظرم چه طور یک شرکت میتونه به تعهداتش در قبال کارمند پایبند باشه درحالیکه یک چیزی به این سادگی رو که میشه با یه تماس ، یه پیغام تو واتساپ و یا ایمیل به آدم اطلاع بده ، هندل کنه؟

من خودم شخصا هر جا نمیتونم برم زنگ میزنم و اطلاع میدم ولی این کار شرکتا اصلا مناسب نیست ‌.

نکات مثبت
زمان کاری شناور بیمه
نکات منفی
عدم دریافت پاداش بی نظمی کاری بد قول عدم امنیت شغلی شرکت کوچک
حقوق پيشنهادی شما 7000000
حقوق پیشنهادی آن‌ها 6000000
تاریخ مصاحبه Khordaad 1399
زمان دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته
کل فرايند درخواست تا نتيجه نهايی بیشتر از یک ماه
دقیقن برای من هم یه شرایط مشابه پیش اومد که دو تا مصاحبه یکی فنی و دیگری با hr توی اسکایپ انجام دادن و در هر دو مرحله گفتن شما قبول شدید بعد گفتن یه جلسه حضوری بیاید که شرکت رو ببینید و تو اون جلسه بیشتر صحبت های روانشناسی انجام دادن و گفتن اگر اوکی بودید تماس میگیریم به نظر من اینجور رفتار واقعا غیر حرفه ای هست چون هر شرکتی بعد از دو جلسه مصاحبه میفهمه که نیرو مناسب هست یا نه و وقت بقیه رو تلف نمیکنه . چون من هم حقوق 7 خواسته بودم و این شرکت معلومه که نمیخاست این مقدار پرداخت کنه .
۳ ماه پیش
و این روند غیر حرفه ای رو انجام میدن که مشخص نباشه برای حقوق به چالش کشیده میشن .
۳ ماه پیش