جاب گای را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

رهپویان پردازش گستر صحرا

سال تاسیس سال نامشخص 1-10 نفر 2 تجربه
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت تهران www.esahra.ir
میانگین حقوق ماهانه
0 میلیون
0

تجربه مصاحبه در شرکت رهپویان پردازش گستر صحرا: مطابق انتظار

۹ ماه پیش
فول استک ودیتابیس
هنوز جواب ندادن
نحوه درخواست شغل:
لینکدین
نویسنده این تجربه، 5 تجربه با میانگین امتیاز 1.56 در جابگای ثبت کرده است.

دو مرحله مصاحبه داشت البته من هر دو مورد رو حدس میزدم. چطور؟

این شرکتها در کل برایندشون مشخصه و سهامداران بورس به خوبی میدونند که مثلا نرم افزار هایی مثل فارابی و یا مفید یا اصلا خود سازمان بورس چقدر به دردبخور هستند. من با درک کامل از این واقعیت تصمیم گرفتم وارد بشم و مبلغ درخواستی خودم رو هم اعلام کنم .البته انتظار معجزه هم نداشتم و برای اینکه این دیدگاه خودم رو هم یکبار تست کرده باشم روز قبل رفتم و یکبار یک جستجو ساده در سایت زدم و نتیجه هم که داد مطابق حدس من بود. به هر حال از قدیم گفتم با حلوا حلوا دهن شیرین نمیشه .

در بدو ورود قوانین کرونا و تهویه سالن رو دیدم و از نظر من جلسات با فاصله اجتماعی مناسب نبود و البته قوانین اسکرام و غیره هم بمانند چند نفر داشتند کار هییتی میکردند میشه گفت از اون گه فکر میکردم هم بدتر بود .

در مرحله بعدی مدیر اجرایی از من سوالاتی پرسید وقعا نمیشد به این آقا و روشی که داشت کمترین ایراد رو گرفت ولی من فهمیده بودم که دورکاری هیج جایی در یک شرکت نداره . نوبت سوالات فنی شد.

در این مرحله هم مطابق انتظار من به شکل احسن مطابق حدس من بود شخصی که سوال میکرد تمرکز خودش رو به نکات ابتدایی برد و شروع کرد شو کردن خودش بعد از چند تا تلاش وقتی دید که نمیشه شروع به دروغ گفتن کرد و البته در مسائل فنی خیلی تابلو هست که کسی بخواد دروغ سر هم کنه و سوتی فنی بده ولی خوب دور از انتظار نبود. در حال من هم رنج حقوق خودم رو بالاتر بردم و یک ریال هم پایین تر نخواهم اومد. 

در هر حال نترسید بچه های خوبی هستند و دارند تلاش خودشون رو میکنند و این جو مربوط هست به مدل نرم افزارها همانطور که در ابتدا هم اشاره کردم سازمان بورسش هم همینه

نکات مثبت
دکوراسیون خوب تیم جوان و با انگیزه تیم صمیمی
نکات منفی
ساعت کاری بالا جلسات بی نتیجه عدم توازن کار و زندگی عدم کنترل اعصاب جلسات کاری بیش از اندازه
حقوق پيشنهادی شما 10000000
حقوق پیشنهادی آن‌ها 8000000
تاریخ مصاحبه Tir 1399
زمان دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته
کل فرايند درخواست تا نتيجه نهايی کمتر از یک هفته
علاقه دارم که این نکته رو هم اضافه کنم که دوستی که با من مصاحبه داشتند با وجود اینکه من چند بار بهشون عرض کردم که حقوقی که پیشنهاد دادن کافی نیست ولی به سوالات فنی ادامه دادن و این موضوع فقط میتونه جنبه انتقال دانش داشته باشه وگرنه منطقی نیست
۸ ماه پیش