جاب گای را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

دانا پرداز قشم

سال تاسیس سال نامشخص 1-10 نفر 2 تجربه
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت تهران www.danapardaz.net
میانگین حقوق ماهانه
0 میلیون
0

تجربه مصاحبه در شرکت دانا پرداز قشم: مصاحبه کاری برای کارشناس شبکه

یک سال پیش
کارشناس IT
هنوز جواب ندادن
نحوه درخواست شغل:
سايت‌های کاريابی
نویسنده این تجربه، 8 تجربه با میانگین امتیاز 2.50 در جابگای ثبت کرده است.

دو مرحله مصاحبه حضوری انجام شد که در هر دو مرحله مصاحبه به هیچ عنوان فنی نبود. در مرحله اول سوالات کلی پرسیده شد اما مصاحبه کننده وارد جزئیات نشد که به نظر می رسید خیلی در خصوصی موردی که مصاحبه می‌کنند اشراف کامل ندارند و فقط به نظر می‌رسید درخصوص برنامه نویسی اطلاعاتی دارند. اما در خصوص network به این صورت نبود. در پایان مصاحبه فقط میزان ۳۰۰۰۰۰۰ تومان حقوق را به عنوان ماکزیمم پرداختی شرکت مطرح کردند که پیشنهاد بنده ۳۵۰۰۰۰۰ بود و به نظر می‌رسید حتی تجربه بنده جذابیتی برای ایشان ندارد. در مرحله دوم مصاحبه با مدیریت مجموعه صورت گرفت که ایشان هم سوالات فنی مطرح نکردند و مشخص بود فقط پرداخت دستمزد برای ایشان ملاک قرار گرفته. در خصوص نتیجه علی رغم درخواست بنده به اطلاع رسانی در رابطه با موافقت و یا عدم موافقت با جذب بنده ترتیب اثری داده نشد و ارزشی قائل نشدند. مجموعه تقریبا ۷۰ نفر پرسنل دارد و رنج حقوقی پایینی برای کارمندان در نظر گرفته شده است. با توجه به عدم تست فنی در دو مرحله مصاحبه به نظر محیطی برای رشد و ارتقا سطح دانشی کارشناس فنی نیست و صرفا محیطی برای یک درآمد نسبتا معمولی. البته برخوردها کاملا متشخصانه و منظم بود. محیط کاری فعال و صمیمانه ایی به نظر می رسید. در پایان مناسب عزیزانی است که تجربه متوسطی در حوزه کاری خود دارند و کم بودن حقوق برای آن ها فاکتور حائز اهمیتی نیست اما به افراد با تجربه پیشنهاد نمی شود.

نکات مثبت
کار در محیط مطبوع و به‌روز تیم جوان و با انگیزه تیم صمیمی
نکات منفی
حقوق ناکافی پایه حقوق کم
حقوق پيشنهادی شما 3500000
حقوق پیشنهادی آن‌ها 2800000
تاریخ مصاحبه Farvardin 1399
زمان دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته
کل فرايند درخواست تا نتيجه نهايی بیشتر از یک ماه
قبل از شروع مصاحبه سوالات فنی بصورت کتبی تهیه شده بود و بعد از پاسخ دادن به اونها مصاحبه حضوری شکل گرفت که در ارتباط با سابقه کاری، پاسخ به سوالات کتبی برگه، اطلاعات شخصی و.. شد. در مصاحبه دوم که شخص مدیر و فرد مصاحبه کننده اول حضور داشتند مصاحبه فنی صورت نگرفت بیشتر به منظور تلاش هرچه بیشتر برای پایین ترین رنج حقوقی بود. و موردی که من اصلا نپسندیدم این بود که علی رغم حضور بنده در اتاق ، مدیر اصلی راجبعه خاطرات شون داشتند صحبت میکردند با نفر دوم و من 10 دقیقه داخل اتاق منتظر بودم صحبتشون تموم شه
۳ ماه پیش
دو مرحله مصاحبه انجام دادن که در هر دو زیاد مسائل فنی مطرح نشد. برای بار اول یه برگه سوال میدن و اون براشون ملاکه. هر بار 20 دقیقه اینا معطل شدم تا مصاحبه کننده بیاد (با اینکه توی مصاحبه میگفتن نظم برای ما مهمه). در نهایت در هر دو مصاحبه حرف آخر سر مبلغ بود. مدیر مجموعه خصوصی ترین سوالات رو در مورد زندگی آدم هم میپرسید و در آخر گفتن اگه از مبلغ پیشنهادی کوتاه بیایی استخدام میشی. نمیدونم چرا اولش نگفتن. بخاطر هر دو مصاحبه مرخصی گرفتم و وقت گذاشتم ولی آخرش اونا محاسبات خودشونو کرده بودن.
۲ ماه پیش