فرست کوئست

سال تاسیس سال نامشخص 11-50 نفر 2 تجربه
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت تهران 1stQuest.com
میانگین حقوق ماهانه
0 میلیون
0

کارشناس تبلیغات کلیکی

۱۱ روز پیش
کارشناس تبلیغات کلیکی
پذیرفته شدم اما خودم رد کردم
نحوه درخواست شغل:
لینکدین

شرکت فرست کوئست زمانی که من برای مصاحبه رفتم هنوز کوچیک بود و آماده رشد خیلی سریع. محیط شرکت خیلی صمیمی و دوستانه به نظر میومد و دو تیم اصلی داشتن که تعداد در مجموع پایینی داشتن. مصاحبه حضوری یک مرحله بود که بقیه مراحل و مذاکره ها بصورت تلفنی یا از طریق لینکدین انجام شد. مدیر مجموعه و مدیر مارکتینگ در مصاحبه حضور داشتن که برخورد هر دو محترمانه، حرفه‌ای و مقتضی پوزیشن پیشنهادی بود. در مورد مجموعه توضیح دادن و اینکه هدف کارشون چیه و پوزیشن و وظایفش رو کامل شرح دادن و درباره سوابق مرتبط تو حوزه‌ای که نیاز داشتن سوال کردن. مجموعه خیلی حرفه‌ای و مشابه استارت‌آپ‌های اروپایی مدیریت میشد. ساعات کاری شناور بصورت Core working hours و بیمه تکمیلی، ناهار رایگان (آشپز درون شرکت)، سفر دسته‌جمعی و هزینه آموزشی از مواردی بود که به من پیشنهاد دادن.


در انتها یک تسک به من محول شد که بخشی از کار روزانه من بود و قرار بود توانمندی من در حوزه تبلیغات کلیکی و بودجه بندی کمپین رو محک بزنه. تسک رو براشون ارسال کردم که پذیرفته شد و offer letter کاملی ازشون دریافت کردم که نمونه های ایرانی ندیده بودم. کلا مجموعه خیلی منظمی بود و روال کارهاشون رو دوست داشتم. متاسفانه بخاطر چندین بند در قرارداد NDA موفق به همکاری باهاشون نشدم و پروسه جذب ناتمام باقی موند.


با توجه به جنس کار و مخاطبینی که کشورهای خارجی هستن محیط و تجربه جذابی هست و به افرادی که به حوزه سفر و تعامل با کشورهای خارجی علاقه دارن حضور در این مجموعه رو پیشنهاد میکنم.

نکات مثبت
تیم جوان و با انگیزه برگزاری دوره‌های آموزشی نوشیدنی رایگان کار با آخرین تکنولوژی ها خوراکی رایگان تعهد بالای پرسنل به کار حقوق خوب مدیریت بسیار منظم بیمه تکمیلی تیم حرفه ای بیمه زمان کاری شناور ناهار رایگان تیم صمیمی
نکات منفی
امتیاز ها:
مصاحبه کننده:
شرکت
حقوق پيشنهادی شما 4500000
حقوق پیشنهادی آن‌ها 4500000
تاریخ مصاحبه فروردین 1398
زمان دعوت به مصاحبه کمتر از دو هفته
کل فرايند درخواست تا نتيجه نهايی کمتر از یک ماه