جاب گای را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

سایت اینترنتی دیوار

سال تاسیس سال نامشخص 1-10 نفر 6 تجربه
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت تهران divar.ir
میانگین حقوق ماهانه
7.5 میلیون
4.8

تجربه مصاحبه در شرکت سایت اینترنتی دیوار: کارشناس بازاریابی دیجیتال

یک سال پیش
کارشناس بازاریابی دیجیتال
پذیرفته نشدم
نحوه درخواست شغل:
سايت خود شرکت
نویسنده این تجربه، 6 تجربه با میانگین امتیاز 3.20 در جابگای ثبت کرده است.

مصاحبه ۳ مرحله کلی داشت. که تو هیچکدوم به طور جدی با منابع انسانی صحبتی انجام نشد. مرحله اول بصورت تلفنی بود که سوالات فنی در زمینه کاری پرسیده شد. بعد از حدود ۲ ماه تماس گرفتن و زمان برای جلسه حضوری تنظیم شد. جلسه با حضور دو نفر از کارشناسان تیم دیوار و بلد انجام شد که از دو نفر سوالات فنی و مرتبط با حوزه کاری رو میپرسیدن و در نهایت اعلام کردن که یک تسک برای من ارسال خواهد شد.


بعد از انجام و ارسال تسک محول شده و گذشت دو هفته مجدد تماس گرفتن برای ادامه مصاحبه که با مدیران ارشد تنظیم شده بود. یکی از مصاحبه کنندگان در نهایت تغییر کرد و با مدیران کافه بازار و دیوار جلسه برگزار شد. تو جلسه بعد از چند سوال کلی بیشتر در مورد تسک سوال شد. اینکه چرا اینطور برداشتی داشتی و دلیلت چی بوده و ... فضای کلی جلسه مثبت بود ولی این حس میشد که بیشتر میخوان از اطلاعات استفاده کنن. در نهایت اعلام کردن که نتیجه رو اطلاع میدن و چند روز بعد اعلام شد که در مصاحبه رد شدم. طی ایمیلی ازشون دلیلش رو پرسیدم که بعد از دو هفته پاسخ دادن به دلیل ضعیف بودن من در مواردی که مدنظرشون هست امکان استخدام ندارند.


فرصتی برای مصاحبه منابع انسانی نبود ولی چیزهایی که در مورد شرکت شنیده بودم مثبت بود. روند مصاحبه یه مقدار عجیب بود و کارشناسان مختلف از شرکت های مختلف حضور داشتن و مشخص نبود پوزیشن واقعا متعلق به کدوم شرکته و در مقابل سوال اینکه قراره دقیقا چه کاری انجام بشه جواب های متفاوتی از هر فرد میگرفتم.


نکات مثبت
کار در محیط مطبوع و به‌روز اهمیت به دیزاین تیم جوان و با انگیزه تیم صمیمی
حقوق پيشنهادی شما 1
حقوق پیشنهادی آن‌ها 1
تاریخ مصاحبه Tir 1398
زمان دعوت به مصاحبه بیشتر از یک ماه
کل فرايند درخواست تا نتيجه نهايی بیشتر از یک ماه