جاب گای را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

تدبیر پرداز

سال تاسیس سال نامشخص 1-10 نفر 1 تجربه
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت تهران WWW.ETADBIR.COM
میانگین حقوق ماهانه
0 میلیون
0

تجربه مصاحبه در شرکت تدبیر پرداز: از نظر فنی صفر و خیلی قدیمی هستن

یک سال پیش
برنامه نویس وب
پذیرفته شدم اما خودم رد کردم
نحوه درخواست شغل:
سايت‌های کاريابی
نویسنده این تجربه، 3 تجربه با میانگین امتیاز 2.33 در جابگای ثبت کرده است.

مصاحبه بدی نبود ولی سوالات شخصی از طرف مسئولین منابع انسانی خیلی خیلی پرسیده شد که بعید میدونم دونستن سن خواهر-برادر و شغل و وضعیت تاهل اونها ربطی به کار من داشته باشه.

مسئول فنی هم سوالاتی مرتبط با کار پرسید ولی اونجوری که گفت با تکنولوژی های حداقل 12 سال پیش دارن کار می کنن و گفت داریم تو سال 2020 هنوز از دات نت فرم استفاده می کنیم که این یعنی فاجعه و توی کل این شرکت هنوز معماری های جدید و حتی restful api جایی نداره و نخواهید دید ...

فهمیدم که سبک و مدل کاریشون خیلی عقبه و این یعنی زجر کشیدن و تحمل بی برنامگی و دردسرهای خیلی زیاد تو کار که اکثر همکاران میفهمن من چی میگم و قطعا این محیط های عقب مونده و سنتی رو تجربه کردن.

کل شرکت هم آقا هستن و همگی دمپایی به پا دارن تو شرکت تردد می کنن و یک محیط شبیه سربازی رو داره که خیلی برای من جالب نبود و به شخصه همچین فرهنگ سازمانی رو نمی پسندم !!!

در کل تو روزهای کرونایی هم مصاحبه هاشون حضوری هستش. من خودم رد کردم و نتونستم با این شرایط کنار بیام و این شرکت سیستم بله چشم گویی داره , اسکرام و مدیریت مدرن ندارن , امکان رشد نیست و اصلا نمیشه محصولات رو ری فکتور کرد و باید حتما با سیستم قدیمی کار کنی و زیاد هم نمیشه نظر داد و خط فکری و مسیر فنی پروژه ها تعیین شده و امکان تغییر نیست ...

نکات مثبت
بیمه تکمیلی بیمه
نکات منفی
عدم امکان رشد سیستم بله چشم گویی تکنولوژی های قدیمی
حقوق پيشنهادی شما 6000000
حقوق پیشنهادی آن‌ها 6000000
تاریخ مصاحبه Farvardin 1399
زمان دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته
کل فرايند درخواست تا نتيجه نهايی کمتر از یک هفته