جاب گای را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

نرم افزاری داتیس آرین قشم

سال تاسیس سال نامشخص 1-10 نفر 9 تجربه
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت تهران dotin.ir
میانگین حقوق ماهانه
4.2 میلیون
2

تجربه مصاحبه در شرکت نرم افزاری داتیس آرین قشم: برنامه نویس C#

یک سال پیش
برنامه نویس وب
پذیرفته شدم و قبول کردم
نحوه درخواست شغل:
سايت‌های کاريابی
نویسنده این تجربه، 1 تجربه با میانگین امتیاز 1.00 در جابگای ثبت کرده است.

این شرکت در کل شرکت متوازنی نیست. اما تصمیم بر رفتن یا نرفتنتون را به راحتی میتونید بر اساس ساختمانی که قراره اونجا کار کنید تنظیم کنید. شرکت 2 تا ساختمان در جردن داره یکی واقع در انتهای ناهید شرقی هست که از هر نظر جای خوبی محسوب میشه و ساختمان دوم بر خ آفریقاست (حوالی ارمغان) که از همه نظر جای مطلوب و مناسبی به حساب نمیاد. متاسفانه تجربه بنده از ساختمان اجاره ای داتین (ساختمان ارمغان) هست.

این تیم از نظر فنی و تمام اصول چیزی متفاوت با داتین اصلیه و از نظر فنی ی افت واقعا محسوس در رزومه هر فرد فنی به حساب میاد. از نظر مدیریت این شرکت بیس بسیار خوبی داره اما مدیریت در ساختمان ارمغان به هیچ عنوان مطلوب نیست و متاسفانه مدیری که برای این بخش انتخاب شده با ترفندهای زیادی سعی در جذب نیرو داره ولی وقتی وارد شرکت میشید میبینید که در عمل بجز 4 الی 5 نفر سایر افراد قدمت زیادی ندارند و این نشون میده که در این بخش از شرکت بنای درستی نداره. شرکت با ایجاد یک به اصطلاح فریمورک سعی داره که تخصص برنامه نویس جدید را حقیر جلوه بده که این هم به خودشون اسیب وارد میکنه و هم وجهه فنی کسی که وارد شرکت میشه را بشدت زیر سوال میبره. صرفا تبدیل به ی یوزر میشید.

از نظر مزایا این شرکت با بزرگ نشون دادن تمام مزایای مرسوم در هر شرکت متوسطی سعی داره که حقوقتون را بشدت کم کنه ولی این موضوع باعث میشه که نیرو بعد از مدتی که به دروغ بودن وعده ها پی میبره از بخاطر زیان مالی قطعا از شرکت خارج میشه. مگر اینکه خود اون نیرو تجربه خاصی نداشته باشه.

من به شخصه یک ماه بعد از ورود به شرکت استعفا دادم اما باز اشتباه خودم را تکرار کردم و به وعده های پوچ مدیریت اعتماد کردم و این نتیجه ای جز پشیمانی نداشت. 

امیدوارم این توضیحات برای کسی که میخواد وارد شرکت بشه مفید باشه و مدیریت اصلی شرکت فکر به حال این بخش از شرکت بکنند تا بیش از این شرکت دچار خسارت نشود.

نکات مثبت
بیمه
نکات منفی
عدم دریافت پاداش عدم پرداخت به موقع حقوق جلسات بی نتیجه مدیریت ضعیف حقوق ناکافی بی نظمی کاری بد قول هدر دادن منابع عدم توازن کار و زندگی
حقوق پيشنهادی شما 5000000
حقوق پیشنهادی آن‌ها 4000000
تاریخ مصاحبه Aabaan 1398
زمان دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته
کل فرايند درخواست تا نتيجه نهايی کمتر از یک هفته