جاب گای را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

موسسه فرهنگی و دیجیتال آینه جادو

سال تاسیس سال نامشخص 1-10 نفر 4 تجربه
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت تهران filmnet.ir
میانگین حقوق ماهانه
3.3 میلیون
1.9
تجربه های کاری در موسسه فرهنگی و دیجیتال آینه جادو
  تخصص مخفی
  تمام وقت
  محیط فوق‌العاده صمیمی و دوست داشتنی ولی همین موضوع باعث میشه بعضا که پشت سر افراد حرف زده بشه.مدیریت بسیار ضعیفه و به افراد ناکارامد سپرده شده ولی امکان پیشرفت بسیار بالاست.
  میانگین کل امتیازات:

  ناامیدکننده

  ۹ ماه پیش
  تخصص مخفی
  تمام وقت
  طی یک سال کار اونجا حتی یک بار حقوق به موقع نگرفتم، هرکسی که از اونجا رفت بیرون وقتی دنبال وضعیت بیمه و سنواتش بود با جملاتی از قبیل «توکه چیزی نبودی من فرصت کار دادم بهت» و «تو بیشتر از فایده‌ت برای مجموعه هزینه داشتی» از سمت مدیر مواجه شد.مجموعه پره از آدم‌هایی که سابقه بیمه‌هاشون خراب شده و ...
  میانگین کل امتیازات:
  تخصص مخفی
  تمام وقت
  این شرکت محیط کاری فوق‌العاده خوبی داره در حدی که دیگه هیچ‌جای دیگه نمی‌تونه محیط کاری جذاب محسوب بشه در مقابلش.اما ایرادهای این شرکت: مدیریت، وضعیت مالی و امنیت شغلی. رفتار مدیران اصلا حرفه‌ای نیست و بسیاری تصمیم‌ها بر اساس حرف‌های خاله‌زنکی گرفته می‌شه. آینه جادو بیشتر میتونه خونه باشه تا محل کار.
  میانگین کل امتیازات:

  برنامه نویس

  ۷ ماه پیش
  برنامه نویس
  تمام وقت
  شرکت به هیچ وجه ارزش کار رو نمیدونه و همچنین در صورت قطع همکاری با اطمینان میگم که چندین ماه باید بدویید تا حقوقتون رو بدن. نه فقط برای من که هرکسی که بعد از من خبر دارم از اونجا در اومده تا مدتها چه با شکایت و چه با خواهش و التماس دنبال حقوقش بوده.
  میانگین کل امتیازات: