جاب گای را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

ایران سایت

سال تاسیس سال نامشخص 1-10 نفر 5 تجربه
کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت تهران iransite.com
میانگین حقوق ماهانه
2.5 میلیون
2.6
تجربه های کاری در ایران سایت
  کارشناس فروش
  تمام وقت
  سازمان به رو به جلو هلت میده . یادگرفتنی های زیادی اینجا هست . این که داخل شرکتی کار میکنم که مشکلات مالی و یامشکلاتی که امروزه اکثر شرکت ها باهاش درگیرند مثل تعدیل نیرو نداره و امنیت شغلیم تضمین شده است و در حرفه خودش یکتازی میکنه به  من و تمام تیم امیدواری میده . 
  میانگین کل امتیازات:
  برنامه نویس بک اند
  تمام وقت
   همه در کنار هم برای موفقیت  تلاش می کنند. موردی که منو  همیشه سر ذوق میاره بچه های پر انرژی ایران سایت که این انرژی + از مدیران جوان و پرانگیزش میگیره .
  میانگین کل امتیازات:
  تخصص مخفی
  تمام وقت
  بدترین تجربه کاریم توی این شرکت بود . یه مدیر کل بی سواد بی تربیت و مدیر مارکتینگ بی ثبات و ضعیف که فقط برده مدیر اصلی هست و هیچ قدرت تصمیم اراده و اختیاری از خودش نداره. با خانمهای شرکت شوخی های زننده و بدی میکنند و جو شرکت کاملا سمی و سنگین است. جو شرکت به شدت خاله زنکی و حاشیه دار هست. از همون ...
  میانگین کل امتیازات:
  طراح سایت
  کارآموزی
  من اینجا یه ماه به عنوان کارآموز کار کردم. از بد بودن و جو مسموم این شرکت هر چی بگم کمه! یه مدیر پر ادعا و بی ادب که فقط تنها کاری که بلده تاریخ ثبت دامینش رو با گوگل مقایسه می کنه و به رخ میکشه!! روش کار اینجا هم حداقل تو اون زمانی که من بودم این بود که دائما کارآموز میگرفتن و پروژه ها رو باهاشون ...
  میانگین کل امتیازات:
  تخصص مخفی
  تمام وقت
  از ایران سایت عزیز تشکر میکنم که این فرصت به من داد تا درکنار تیم حرفه ای ایران سایت کار کنم . آرزوی پیشرفت روز افزون براشون دارم . 
  میانگین کل امتیازات: